כתב אישום: "קיימו יחסי מין, רצחו ושדדו"

שני בני 20 מואשמים ברצח איש העסקים יואב קורי. השניים הגיעו לדירתו לטובת קיום מין בתשלום עימו, רצחו אותו, שדדו אותו ונמלטו

ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

פרקליטות מחוז ת"א הגישה הבוקר (ראשון) כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בעיר נגד אליאור טויטו (20) ואברהים שתיוי (20), בגין רצח איש העסקים יואב קורי בת"א. השניים גם מואשמים ששדדו אותו, השמידו ראיות ושיבשו הליכי משפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, בשנת 2015 הכירו השניים שהתגוררו במרכז בית עלם בת"א את קורי ז"ל, וקיימו עמו קשר אינטימי בתמורה לכסף וטובות הנאה. עוד עולה מכתב האישום כי בערב ראש השנה סיכמו השלושה להיפגש בדירתו של קורי, אז גמלה בליבם של הנאשמים ההחלטה להרוג את קורי ולשדוד את רכושו.

לאחר שהגיעו לדירה, קיים שתיוי יחסי מין עם המנוח והשלושה עישנו סמים ושתו משקאות אלכוהוליים. בשלב זה נטל טויטו מגבת, וחנק באמצעותה את קורי. בהמשך נטל גם שתיוי את המגבת והמשיך לחנוק את המנוח, עד שחדל להתנגד. מיד לאחר מכן נטל שתיוי סכין ודקר אותו את קורי מספר פעמים בחזהו עד שגרם למותו.

לאחר מכן גנבו הנאשמים מדירתו של המנוח שני מחשבים ניידים, אופניים חשמליים, צרור מפתחות של המנוח, וכן ארנק שהיה בכיס מכנסיו שהכיל כסף מזומן וכרטיסי אשראי.

לפני כחודש פורסם כי ב-8 באוקטובר נמצאה גופתו של יואב קורי בדירתו ברחוב סירקין בתל אביב, לאחר ששכנו דיווח למשטרה על ריח רע שעולה מהדירה. מהחקירה עולה כי קורי היה מזמין לדירתו צעירים שעסקו בזנות ונהג לקיים עימם יחסי מין בתשלום.

ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)
ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)