המורה שקיימה יחסים עם תלמיד לדין

יוגש כתב אישום נגד המורה שקיימה יחסי מין עם תלמיד בן 15 ואף נכנסה להיריון. היא תועמד לדין בגין בעילה אסורה בהסכמה

אילוסטרציה (רויטרס)

הפרקליטות הודיעה הבוקר (חמישי) על הכוונה להגיש כתב אישום בכפוף לשימוע נגד המורה מהדרום החשודה שקיימה יחסי מין עם תלמידהּ - נער בן 15. המורה תועמד לדין בגין עבירה של בעילה אסורה בהסכמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אילוסטרציה (רויטרס)
אילוסטרציה (רויטרס)

הפרשה נחשפה בחודש יולי האחרון. על פי החשד, המורה בשנות ה-30 לחייה שלימדה בבית ספר באזור הדרום, קיימה יחסי מין עם אחד מתלמידיה. השוטרים עצרו את המורה בעקבות תלונה שהוגשה נגדה, ולאחר שהתברר כי נכנסה להיריון בעקבות יחסי המין.

האישה הודתה בחקירתה שקיימה יחסי מין עם התלמיד, אבל טענה כי מדובר במקרה בודד. בעימות שנערך בינה ובין בעלה במשטרה, היא הסבירה כי התאהבה בנער, וטענה בפני החוקרים כי בעלה הכה ואנס אותה.

בהקלטת שיחה בין המורה החשודה לבין קרובת משפחתה שהגיעה לידי חדשות 2, סיפרה האישה בשנות ה-30 לחייה על היחסים האסורים בינה ובין התלמיד. המורה, שעל פי החשד נכנסה להיריון מנער ועברה הפלה, טענה בחקירתה כי בעלה הוא אבי העובר. עם זאת בהקלטה היא נשמעת חד משמעית לגבי זהותו של האב.
[brightcove_iframe video_id='20katava_mora_vtr2_n20160727_v1' autoplay='0' credit='האזינו להקלטה הבלעדית' kid='' duration=''']

"איך אני יכולה להרגיש?", סיפרה החשודה לקרובתה. "הרומן נמשך 3 חודשים לפני ההיריון. מאז שאני בהיריון אני לא מדברת איתו (עם התלמיד)".

"איך את יודעת של מי העובר?", שאלה קרובת המשפחה את המורה. "אני יודעת מתי שכבתי איתו ואני יודעת מתי שכבתי עם בעלי. אני יודעת. בכל מקרה מדובר בעובר שהוא לא רצוי".

מלבד השיחה לקרובת המשפחה, חשפו הבעל ופרקליטו, עו"ד עמיקם הדר, כי המורה שלחה לבן זוגה מכתב בו היא מתנצלת על מעשיה. "רגע של טמטום, רגע של עיוורון הביאו אותי למצב הזה, רגע של טפשות", היא כתבה. "אני מנסה למצוא הסבר ולא מצליחה".

עורכי הדין עמיקם הדר וחדוה שפירא, המייצגים את בעלה של המורה: "אנו מברכים על החלטת הםרקליטות להעמיד לדין את המורה. מדובר על אשה מסוכנת ומסכנת קטינים
ותלמידים. מרשנו סומך על הפרקליטות, ובימים אלה עסוק בטיפול בבנו ובהגנה עליו ובניסיון לחזור לשגרת חיים".

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ