אישום: המעסה אנס שתי נשים בזמן הטיפול

מעסה בן 58 מראשל"צ הואשם באונס ובמעשים מגונים בשתי נשים שבהן טיפל בספא שבו הועסק

אישום: תקף מינית על מיטת הטיפולים
הפרקליטות הגישה לבית המשפט המחוזי כתב אישום נגד מעסה בן 58 מראשון לציון בגין אונס וביצוע מעשים מגונים במטופלות. כתב האישום מייחס לנאשם שני מקרים, בהם ביצע לכאורה עבירות מין בשתי נשים, תוך הסבר כי מדובר בעיסוי.
אישום: תקף מינית על מיטת הטיפולים
אישום: תקף מינית על מיטת הטיפולים | צילום: 123RF
רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת מכתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד שחף קלינמן שמעוני, עולה כי האיש ביצע את המעשים בחדר הטיפולים של הספא שבו הועסק בראשון לציון. באחד המקרים המתוארים, הגיעה מתלוננת יחד עם חברתה על מנת לקבל טיפול בספא. הנאשם, ששהה בחדר יחד עם מטפל נוסף, החל לעסות את גבה של המתלוננת ולאחר מכן החל לגעת באיבר מינה. המתלוננת מצדה, קפאה על מיטת העיסויים ולא הגיבה. במקרה אחר, הגיעה לספא מתלוננת נוספת יחד עם קרובת משפחתה על מנת לקבלת עיסוי לרגל יום האישה הבינלאומי. השתיים נכנסו יחד לחדר הטיפולים ונשכבו על מיטות העיסוי. בשלב זה החל הנאשם לעסות את המתלוננת ותוך כדי ביצע בה מעשים מגונים. המתלוננת ניסתה לזוז ולחסום את ידיו, אולם הנאשם המשיך במשיך במעשיו על מיטת הטיפולים. לצד הגשת כתב האישום, ביקשה הפרקליטות את המשך מעצרו של המעסה הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים כנגדו.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ