"הטיחו ברצפה": שתי סייעות בגן בשפלה חשודות בהתעללות בפעוטות

אחרי הפרסום בחדשות 13: השתיים נלקחו לחקירה. מעצרן הוארך בשלושה ימים. הורי הפעוטות מסרו למשטרה תיעוד של האלימות הקשה שהופעלה לכאורה כלפי ילדיהם. "נהגו בחסרי ישע כמפלצות"

זמן צפייה: 02:02

שתי סייעות בגן פרטי בשפלה נעצרו אתמול (שני) בחשד להתעללות בפעוטות. זאת, לאחר הפרסום אתמול בחדשות 13 אודות המקרה. כזכור, הורי הפעוטות הגישו אתמול תלונה במשטרה ומסרו לידיה תיעוד של האלימות הקשה שהופעלה לכאורה כלפי ילדיהם.

השתיים נחקרו אתמול וכאמור נעצרו, והיום הובאו לדיון בהארכת מעצרם בפני בית משפט השלום בראשון לציון, שהחליט להאריך את מעצרן בשלושה ימים נוספים. צו איסור פרסום שיהיה תקף לפחות עד מחר הוטל על פרטי החקירה כולה.

לכתבות נוספות בחדשות 13:

רה"מ: חזבאללה משחק באש; גנץ: מי שיעז לבחון אותנו – יסכן עצמו

בכירים בקבינט הקורונה: בקצב הזה נטיל הגבלות חריפות מאוגוסט

בידוד באוהל ועבודה במעבדת קורונה: תיעוד מהחיים בצל המגפה

שתי סייעות חשודות בהתעללות בפעוטות
שתי סייעות חשודות בהתעללות בפעוטות | צילום: חדשות 13

מרטין, אב לילד בגן, סיפר לחדשות 13: "התעללו בילד שלי במשך שנה שלמה, התעללות קשה ביותר. אנחנו לא ישנים בלילה, ראינו הרבה זוועות - מכות לראש, הטחות לרצפה, זריקת אוכל כדי שיאכלו מהרצפה, היא זורקת את שקית הבמבה לרצפה שכל הילדים יאכלו מהרצפה".

"המקרה הכי מזעזע שהיה אי פעם, זה עבר את כל הגבולות האפשריים", המשיך האב. "שתי בנות שטן החליטו שהן פשוט מתעללות בילדים במשך המון זמן. הדלת כל הזמן סגורה, אף אחד לא יודע. המנהלת טוענת שהיא לא מסתכלת על המצלמות אף פעם. זוועת עולם".

עורך הדין עדי כרמלי, המייצג את ההורים, מסר כי "מדובר באירוע קשה ושיטתי. מצפייה בסרטונים עולה כי מדובר במסכת של אירועים קשים, אלימות קשה וברוטאלית כלפי קטינים חסרי ישע, תינוקות רכים. אנו מצפים ממשטרת ישראל שתפעל בנחרצות ובנחישות ותדאג למצות את הדין עם החשודות. אנו נהיה כאן כדי לפקח מקרוב על עבודת המשטרה ולוודא שהדין ימוצה".

עורך דין עדי כרמלי
עורך דין עדי כרמלי | צילום: חדשות 13

עורכת הדין עידית רייכרט, המייצגת את בעלי הגן, מסרה כי "מדובר בסרטונים קשים לצפייה ולעיכול. מרשיי אינם חשודים, אלא להיפך - הם שותפים לתחושת משבר האמון, ההלם והזעם המופנים אל המעורבות שנהגו בתינוקות חסרי ישע כמפלצות".

"למרבה המזל הגן רושת במצלמות, בהסכמת מרשיי אף על פי שהחוק אינו מחייב, והודות לכך נחשפו המעשים המזעזעים. מייד משנודע הדבר, מסרו בעלי הגן עדות פתוחה במשטרה, העבירו לרשותה את הסרטונים, שיתפו פעולה ויסייעו ככל הניתן עד למיצוי החקירה נגד החשודות".