אישום: נכנס לתחנת משטרה - ותקף שוטרים באמצעות סכין מטבח

מכתב האישום עולה כי הבטם מהרי בן ה-30, תושב אופקים, נכנס לתחנת המשטרה בעירו, וניסה לדקור את אחד השוטרים שהבחין בו ותשאל אותו. כשנעצר, החל לאיים על הנוכחים במקום: "אתם תשלמו על זה"

אזיקים
אזיקים | צילום: דוברות המשטרה

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית משפט השלום בבאר שבע נגד הבטם מהרי תושב אופקים בן 30, בגין תקיפת שוטר בתחנת המשטרה בעירו בעזרת סכין מטבח גדולה ובדוקרן מאולתר מעץ. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, הפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו, תקיפה הגורמת חבלה ממשית, החזקת סכין ואיומים.

על פי כתב האישום, האירוע התרחש בשבוע שעבר, אז הגיע מהרי לתחנה ונכנס אליה דרך מתחם החנייה. מהפרטים עולה כי אחד השוטרים שהבחין בו החל לתשאל את הנאשם, שניסה לנעוץ בו את הדוקרן המאולתר. שוטר נוסף הבחין באירוע ומנע ממהרי לדקור את עמיתו בעזרת סכין המטבח.

כתבות נוספות בחדשות 13 >> 

"ברלנד רצח אותה": מאבק האם מול הרב שהבטיח לרפא בתה • תחקיר

פציעת החיילת במועדון בב"ש: משרד הביטחון תובע 16 מיליון שקלים

הנער שהיה מעורב בתכנון הרצח בדומא הורשע בחברות בארגון טרור

השוטרים הצליחו להשתלט על הנאשם ולכבול אותו, תוך שהוא צועק כי הם "מכאיבים לו בדיוק כמו שהם מכאיבים לאתיופים". לאחר שהובל לאחד החדרים בתחנה, איים מהרי על אחד השוטרים ואמר לו: "על זה שהכאבת לי - אני מבטיח לך שתשלם על זה". לצד כתב האישום, ביקשה הפרקליטות להשאיר את מהרי במעצר עד תום ההליכים.