המשטרה על האונס במלון: המנהלת עצמה עיניים; עוד 2 נערים נעצרו

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה של פנינה ממן: "הייתה סמוך לאירוע". עורכת דינה טענה כי היא סובלת מחרדות עקב אונס שעברה כשהייתה בת 14. "היא לא אישה מסוכנת - נעשה לה משפט שדה"

זמן צפייה: 05:10

המשטרה ביקשה היום (שני) להאריך את מעצר מנהלת מלון "הים האדום" באילת, פנינה ממן, שבו על פי החשד אירע אונס הנערה בת ה-16. לטענת המשטרה, המנהלת "לא מנעה פשע חמור, ואף הייתה סמוך לאירוע ועצמה עיניים". במקביל, שני קטינים נוספים נעצרו וצפויים מעצרים נוספים עם התקדמות החקירה. עד כה נעצרו 10 צעירים - שבעה קטינים ושלושה בגירים.

עורכת דינה של ממן טענה כי מרשתה לא שמרה על זכות השתיקה משום שאינה בריאה ו"בטוח לא אישה מסוכנת". לטענתה, בעלת המלון סובלת מחרדות, בעקבות אונס שהיא עצמה עברה כשהייתה נערה בת 14. "תחושתה של מרשתי כי נעשה לה משפט שדה בגלל העליהום התקשורתי", הסבירה עורכת הדין.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

מפקד מחוז ירושלים בכנסת: המפגינים הגיעו משולהבים לעימות

מנכ"ל משרד החינוך ופרופ' גמזו סיכמו: שנה"ל תיפתח כמתוכנן

סערה בארה"ב: גבר שחור לא חמוש נורה בגבו ע"י שוטרים • תיעוד

פנינה ממן, בעלת מלון הים האדום באילת
פנינה ממן, בעלת מלון הים האדום באילת | צילום: חדשות 13

בתום שימוע שנערך אתמול במשטרה ניתנה אזהרה לבית מלון "הים האדום" באילת, שבו על פי החשד אירע אונס בת ה-16. השימוע נערך בעקבות עדויות לכך שבית המלון מפר את רישיון העסק בכך שאינו מדווח על קטינים ששותים אלכוהול בתחומו ללא מפריע. המשטרה ביקשה להדגיש כי "השילוב המסוכן של קטינים, אלכוהול ושמש קופחת הינה כר פורה להיווצרות קשת של אירועים פליליים שסופם יכול להוביל נפגעים בגוף ונפש".

אתמול מסרה הנערה עדות במשטרה בנוגע לפרשה. במשטרה סבורים שמדובר בעדות משמעותית ומהימנה, וכי פרק הזמן שבו התרחשה העבירה הוא ארוך מאוד. כמו כן, שבעה קטינים עוכבו אתמול לחקירה במסגרת הפרשה, ולאחר מכן נעצרו. מעצרו של נער שנעצר יום לפני כן הוארך עד יום שלישי. בידי המשטרה חומרים רגישים ומפלילים, שמחזקים את החשד נגד הצעירים בני ה-27 מחדרה שחשודים באונס הנערה.