"ביצעו בה עבירות מין יחד": אלה הנאשמים באונס בת ה-17 באשקלון

ביהמ"ש התיר לפרסם את שמותיהם של אהרון זינו, אביב אוחיון, יצחק ממן, ליאור שמחון ודניאל דנילוב, שנאשמים באונס קבוצתי של נערה. "ביצעו את המעשים למרות סירובה - ותוך קריאות גנאי לעברה"

זמן צפייה: 02:22

הפרקליטות הגישה אתמול (רביעי) כתב אישום נגד אהרון זינו בן ה-20, אביב אוחיון בן ה-23, יצחק ממן בן ה-24, ליאור שמחון בן ה-29 ודניאל דנילוב בן ה-20, בגין אונס קבוצתי של נערה בת 17 באשקלון בקיץ שעבר. שמותיהם הותרו לפרסום, לאחר שהחמישה משכו את הערעור שהגישו נגד פרסום שמותיהם.

לפי כתב האישום, הנערה הכירה את זינו והשניים קבעו להיפגש בדירה באשקלון. החמישה, יחד עם אדם נוסף שלא אותר, עישנו קנאביס בסלון יחד עם הנערה. בשלב מסוים, כשהיא הייתה באחד החדרים בדירה, נכנסו השישה ואנסו אותה יחד, למרות שסירבה, ותוך כדי שהם קוראים לעברה קריאות גנאי. זינו עצמו, לפי כתב האישום, עודד את האחרים והשפיל את בת ה-17 - כך עלה מתיעוד האירוע.

בשבועיים שלאחר האונס, ארבעה מהנאשמים סיפקו לנערה סמים קשים מסוג "קריסטל", "אקסטה" ו-"אסיד" באופן יומיומי. נוסף על כך, אחד הצעירים מואשם כי במהלך השבועיים שלאחר האירוע, ביצע בנערה מעשה סדום בכפייה, והיכה אותה באגרופים ובבעיטות כאשר רצתה לעזוב את המקום.