חשד: רופא מבי"ח במרכז השקה נשים בסם אונס כדי לאנוס אותן

פרסום ראשון: על פי החשד הרופא נהג לצאת עם נשים ולמזוג להן את הסם לתוך המשקה על מנת לאנוס אותן. המשטרה פתחה בחקירה. עורכי דינו של החשוד מכחישים את הטענות

זמן צפייה: 01:17

פרסום ראשון: במשטרת ישראל התקבל מידע על רופא באחד מבתי החולים במרכז שעל פי החשד נהג לצאת עם נשים ולאחר מכן למזוג סם אונס למשקה שלהן כדי לאנוס אותן. המשטרה פתחה בחקירה.

עורכי הדין של החשוד, ד"ר גיל עשת ואלעד רט, הכחישו את הטענות, וציינו כי "מדובר במפגש חד פעמי שהתקיים בין מרשנו לבין אותה בחורה. המפגש התקיים לפני מספר חודשים, השניים הכירו באמצעות אפליקציית היכרויות, נפגשו בבר ומשם המשיכו לדירת מרשנו, שם קיימו השניים יחסי מין בהסכמה מלאה. אין שחר לטענה כאילו נעשה שימוש בסם אונס ומדובר בטענה מופרכת מיסודה".

"בשלב מסוים הבחורה ביקשה להפסיק את קיום יחסי המין ומרשנו נענה לבקשתה באופן מידי. הבחורה אישרה באופן חד משמעי כי יחסי המין היו לפי רצונה בהסכמה מלאה וגם לאחר מכן המשיכו השניים לשמור על קשרי ידידות. בימים האחרונים פורסמו פרסומים פוגעניים וכוזבים ברחבי הרשת שגרמו נזק חמור ובלתי הפיך למרשנו עד כדי איומים על חייו. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לאפשר לגורמים המוסמכים לברר את הנושא ולא לערוך 'משפט שדה' ולחרוץ דין בטרם עת", כך לשון התגובה.

לכתבות נוספות בנושא >> 

במשטרה בוחנים ייבוא טכנולוגיה לזיהוי סם אונס בדגימת שיער

אונס בת ה-10 בחיפה: הותר לפרסום שמו של הנאשם במעשה

אזיקים
אזיקים | צילום: דוברות המשטרה

יעל שרר, מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית, מסרה: "עם הגעתם של דיווחים ראדונים אלי פניתי מיד למשרד הבריאות ומסרתי דיווח עם המידע הראשוני. הצעתי גם לידע את בית החולים הרלוונטי כדי לודא המשך טיפול גם דרכם ואני יכולה לאשר שהם מיודעים ופועלים בנושא. במהלך סוף השבוע והיום המשכנו כאן בלובי למלחמה באלימות מינית למסור מידע ולשתף פעולה עם הגורמים המעורבים ואני מעריכה שכבר מחר נוכל למסור עדכונים נוספים. אם יש מתלוננות נוספות או מידע נוסף בידי הציבור אני מזמינה לפנות אלינו או למשטרת ישראל".

כזכור, ביום שישי פורסם בחדשות 13 כי במטה הארצי של משטרת ישראל ובמשרד הבריאות החלו לאחרונה לבדוק כיצד להביא לארץ טכנולוגיה חדשנית מאיטליה, המאפשרת לזהות סם אונס בדגימת שיער. זאת, לאחר שלראשונה הורשע בישראל אדם, שמואל בן אבו, בתקיפה מינית סדרתית על ידי שימוש בסם אונס, והשבוע נגזרו עליו עשר שנות מאסר.

פריצת הדרך המדעית לזיהוי הסם דרך השיער הובאה לראשונה בתוכנית "שישי עם אילה חסון". בעזרת הטכנולוגיה החדשנית הצליחו הפרקליטות, יחד עם משרד הבריאות והמשטרה להרשיע את בן אבו. כעת מקווים שם שבאמצעות ייבוא הטכנולוגיה יתאפשר שימוש בה בתיקים נוספים בעתיד.