תלונה שנייה הוגשה נגד הרופא החשוד בשימוש בסם האונס

אחרי הפרסום בחדשות 13: עוד תלונה הוגשה במשטרה נגד הרופא מבית חולים באזור המרכז, שלפי החשד סימם נשים ולאחר מכן תקף אותן מינית • פרסום ראשון

זמן צפייה: 03:23

פרסום ראשון: תלונה נוספת הוגשה היום (רביעי) נגד הרופא מבית החולים באזור המרכז, שלפי החשד סימם נשים ולאחר מכן תקף אותן מינית. תלונה זו באה בהמשך לתלונה אחרת שהוגשה נגדו כבר ביום שני.

כזכור, בתחילת השבוע משרד הבריאות גבה עדות משלוש נשים שטוענות כי נאנסו על ידי הרופא. אחת המתלוננות סיפרה בעדותה כי "יצאנו לבר, בשלב מסוים התחלתי להרגיש מטושטשת, אני זוכרת במעורפל שנסענו אליו הביתה ואז הוא התחיל להוריד לי את הבגדים - לא יכולתי להתנגד. משם אני כמעט לא זוכרת כלום" - כך פורסם לראשונה בחדשות 13.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

רה"מ על תקיפת פרשן חדשות 13: "ראויה לכל גינוי – בושה וחרפה"

18 ילדים בגן, יום בשבוע בביה"ס לכיתות גבוהות: כך תיפתח שנה"ל

1,573 ישראלים אובחנו אתמול בקורונה – 195 במצב קשה

סם במשקה - אילוסטרציה
סם במשקה - אילוסטרציה | צילום: shutterstock

הרופא, שטרם נחקר במשטרה, מכחיש שהשתמש בסם אונס: "יצאנו לבר, שתינו וממנו נסענו אליי הביתה. הורדנו את הבגדים, הכול היה בהסכמה, והתחלנו לקיים יחסי מין. בשלב מסוים היא קמה בסערת רוחות וביקשה שאפסיק. מייד עצרנו וביקשתי ממנה ללכת, לא כפיתי את עצמי". באותו היום, משרד הבריאות הגיש תלונה במשטרה בשמן של הנשים נגד הרופא.

עורכי הדין של החשוד, ד"ר גיל עשת ואלעד רט, הכחישו את הטענות, וציינו כי "מדובר במפגש חד פעמי שהתקיים בין מרשנו לבין אותה בחורה. המפגש התקיים לפני מספר חודשים, השניים הכירו באמצעות אפליקציית היכרויות, נפגשו בבר ומשם המשיכו לדירת מרשנו, שם קיימו השניים יחסי מין בהסכמה מלאה. אין שחר לטענה כאילו נעשה שימוש בסם אונס ומדובר בטענה מופרכת מיסודה".

ניידת משטרה
ניידת משטרה

"בשלב מסוים הבחורה ביקשה להפסיק את קיום יחסי המין ומרשנו נענה לבקשתה באופן מידי. הבחורה אישרה באופן חד משמעי כי יחסי המין היו לפי רצונה בהסכמה מלאה וגם לאחר מכן המשיכו השניים לשמור על קשרי ידידות. בימים האחרונים פורסמו פרסומים פוגעניים וכוזבים ברחבי הרשת שגרמו נזק חמור ובלתי הפיך למרשנו עד כדי איומים על חייו. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לאפשר לגורמים המוסמכים לברר את הנושא ולא לערוך 'משפט שדה' ולחרוץ דין בטרם עת", כך לשון התגובה.

יעל שרר, מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית, מסרה: "עם הגעתם של דיווחים ראדונים אלי פניתי מיד למשרד הבריאות ומסרתי דיווח עם המידע הראשוני. הצעתי גם לידע את בית החולים הרלוונטי כדי לודא המשך טיפול גם דרכם ואני יכולה לאשר שהם מיודעים ופועלים בנושא. במהלך סוף השבוע והיום המשכנו כאן בלובי למלחמה באלימות מינית למסור מידע ולשתף פעולה עם הגורמים המעורבים ואני מעריכה שכבר מחר נוכל למסור עדכונים נוספים. אם יש מתלוננות נוספות או מידע נוסף בידי הציבור אני מזמינה לפנות אלינו או למשטרת ישראל".