תלונה ראשונה במשטרה נגד הרופא החשוד שהשקה נשים בסם אונס

אחרי הפרסום בחדשות 13: משרד הבריאות הגיש תלונה נגד הרופא מבית חולים באזור המרכז, שלפי החשד סימם נשים ולאחר מכן תקף אותן מינית

זמן צפייה: 03:23

משרד הבריאות הגיש היום (שני) תלונה נגד הרופא החשוד שהשקה נשים בסם אונס ותקף אותן מינית, אודותיו פורסם לראשונה בחדשות 13.

כאמור, אתמול פורסם כי במשטרת ישראל התקבל מידע על רופא באחד מבתי החולים במרכז שעל פי החשד נהג לצאת עם נשים ולאחר מכן למזוג סם אונס למשקה שלהן כדי לאנוס אותן.

לכתבות נוספות בנושא >>

חשד: רופא מבי"ח במרכז השקה נשים בסם אונס כדי לאנוס אותן

במשטרה בוחנים ייבוא טכנולוגיה לזיהוי סם אונס בדגימת שיער

פריצת הדרך שהביאה להרשעת נאשם בשימוש בסם אונס – באמצעות שיער

עורכי הדין של החשוד, ד"ר גיל עשת ואלעד רט, הכחישו את הטענות, וציינו כי "מדובר במפגש חד פעמי שהתקיים בין מרשנו לבין אותה בחורה. המפגש התקיים לפני מספר חודשים, השניים הכירו באמצעות אפליקציית היכרויות, נפגשו בבר ומשם המשיכו לדירת מרשנו, שם קיימו השניים יחסי מין בהסכמה מלאה. אין שחר לטענה כאילו נעשה שימוש בסם אונס ומדובר בטענה מופרכת מיסודה".

ניידת משטרה
ניידת משטרה (אילוסטרציה) | צילום: דוברות המשטרה

"בשלב מסוים הבחורה ביקשה להפסיק את קיום יחסי המין ומרשנו נענה לבקשתה באופן מידי. הבחורה אישרה באופן חד משמעי כי יחסי המין היו לפי רצונה בהסכמה מלאה וגם לאחר מכן המשיכו השניים לשמור על קשרי ידידות. בימים האחרונים פורסמו פרסומים פוגעניים וכוזבים ברחבי הרשת שגרמו נזק חמור ובלתי הפיך למרשנו עד כדי איומים על חייו. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לאפשר לגורמים המוסמכים לברר את הנושא ולא לערוך 'משפט שדה' ולחרוץ דין בטרם עת", כך לשון התגובה.

יעל שרר, מנהלת הלובי למלחמה באלימות מינית, מסרה: "עם הגעתם של דיווחים ראדונים אלי פניתי מיד למשרד הבריאות ומסרתי דיווח עם המידע הראשוני. הצעתי גם לידע את בית החולים הרלוונטי כדי לודא המשך טיפול גם דרכם ואני יכולה לאשר שהם מיודעים ופועלים בנושא. במהלך סוף השבוע והיום המשכנו כאן בלובי למלחמה באלימות מינית למסור מידע ולשתף פעולה עם הגורמים המעורבים ואני מעריכה שכבר מחר נוכל למסור עדכונים נוספים. אם יש מתלוננות נוספות או מידע נוסף בידי הציבור אני מזמינה לפנות אלינו או למשטרת ישראל".