אם הילדה שעפ"י החשד נאנסה במקלט בי"ס בדרום: "כל הבית הרוס"

הוריה של בת ה-13 סיפרו לחדשות 13 כי פנו למוסד החינוכי עוד לפני שבתם סיפרה על האירוע: "ראינו שהילדה שונה ופנינו לביה"ס - אמרנו להם שאם יקרה משהו הם אשמים". עוד הצהירו: "הילדה שבורה"

זמן צפייה: 04:25

הוריה של בת ה-13 שעל פי החשד נאנסה במקלט בית ספרה דרום הארץ, סיפרו היום (ראשון) לחדשות 13 כי "הילדה שבורה. היא מסוגרת, לא מדברת בכלל, כל היום בחדר".

אמה של הילדה סיפרה כי עוד לפני שבתה התוודתה על המקרה, היא חשדה כי דבר מה עובר עליה. "ראינו שהילדה שונה ומסתגרת בחדר, שמנו לב שמשהו לא בסדר ולכן פנינו לבית הספר - למנהל, ליועצת ולפסיכולוגית, והם הבטיחו שהכול בסדר. גם אמרתי להם שאם יקרה משהו לילדה אתם אשמים".

עוד בחדשות 13:

החשד לאונס קבוצתי בדרום: ארבעה חשודים שעוכבו לחקירה – שוחררו

החשד לאונס קבוצתי בבי"ס בדרום: שני הנערים שעוכבו אמש – נעצרו

"לא מפסיקה לבכות": חשד לאונס קבוצתי של נערה בבית ספר בדרום

הוריה של הילדה שהתלוננה על האונס בדרום
הוריה של הילדה שהתלוננה על האונס בדרום | צילום: חדשות 13

עוד הוסיפה האם: "תפסו אותה ארבעה גברים, קשרו אותה, סתמו לה את הפה עם סלוטייפ, הרביצו לה. מה אתם מחכים, שהילדה תתאבד? כל הבית הרוס בגלל זה". האם פנתה להורים ואמרה: "תתעוררו, יש לכם בנות – אל תשלחו אותן לבית הספר, גם זה לא בטוח היום. אף אחד לא יבין את הכאב של אמא על ילדה בת 14".

כאשר הגיעו ההורים לבית הספר ביום שישי לשחזור המקרה, זעקה האם: "קשרו אותה לשולחן, והם באו אחד אחרי השני. תעצרו את הילדים האלה, אם לא אני ארצח אותם".

המקלט שבו על פי החשד בוצע האונס
המקלט שבו על פי החשד בוצע האונס | צילום: חדשות 13

המשטרה שחררה הערב ארבעה חשודים שעוכבו לחקירת משטרה בחשד למעורבות בפרשה הקשה שפורסמה לראשונה בחדשות 13. שניים מהם נעצרו הבוקר לאחר שעוכבו אמש על ידי המשטרה, ושניים נוספים עוכבו בשעות אחר הצהריים. בד בבד, חקירת הפרשה נמשכת. כזכור, נער נוסף בן 16 נעצר אתמול בחשד למעורבות.

בתוך כך, הבוקר סיפר אביה בריאיון לאילה חסון ב-103FM על המקרה: "בפעם הראשונה אמרו לה 'בואי, אנחנו רוצים להראות לך איזה משהו', חיכו שהיא תהיה לבד ואז משכו אותה למקלט. היא לא מכירה את הבנים האלו, היא ילדה שקטה ומופנמת. אבל זה לא אמור לקרות - לא לילדה רעשנית ולא לילדה מופנמת". עוד סיפר האב כי "הילדה הייתה קשורה בזמן האונס ברגליה ובידיה והם שמו לה פלסטר על הפה". לדבריו, "אתמול היה שחזור בבית הספר שבו מצאו את החבלים איתם קשרו אותה ליד המקלט".