חשד לרצח: בן 22 נדקר למוות במסיבת שחרור בפתח תקווה

הצעיר נדקר בקטטה שפרצה במסיבת שחרור, ניסה להימלט והתמוטט. בהמשך פונה מהזירה במצב אנוש ומותו נקבע בביה"ח

חשד לרצח בפתח תקווה: אמש (חמישי) צעיר בשנות ה-20 לחייו נדקר בפלג גופו העליון במהלך קטטה שפרצה במסיבת שחרור. הוא פונה לבית החולים במצב קשה שם מת מפצעיו זמן קצר לאחר מכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסמוך לשעה חצות התקבלה קריאה במוקד 101 של מד"א על כך שישנו צעיר פצוע ששוכב על הרצפה בפתח תקווה. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה פינו צעיר בשנות ה-20 לחייו לבית החולים בילינסון בעיר, כשהוא בהכרה וסובל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון.

הצעיר פונה במצב קשה מאוד לבית החולים עם הכרה מעורפלת וזמן קצר לאחר מכן נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. בעקבות כך כוחות משטרה מתחנת פתח תקווה שהגיעו לזירה פתחו בחקירת רצח.

מהחקירה הראשונית עולה כי בחצר בית בפתח תקווה התקיימה מסיבת שחרור לאחד הצעירים. מסיבה שטרם התבררה, במהלך המסיבה התפתחה קטטה בין כמה צעירים שנכחו באירוע. אחד מהם שלף כלי חד ודקר באמצעותו את הצעיר.

פתח תקווה, הלילה
פתח תקווה, הלילה

הנדקר ניסה להימלט מהמקום, וברח כ-300 מטרים מהחצר. לאחר מכן הוא התמוטט ופונה לבית החולים. כוחות גדולים של המשטרה שהוזעקו למקום הבחינו במיניבוס שמנסה להימלט מהזירה, עצרו את כלי הרכב ועיכבו את הצעירים שנסעו בו בחשד למעורבות באירוע. החקירה נמשכת.

פרמדיק מד"א, דוד ברוכי, שהגיע לזירה סיפר: "ראינו על המדרכה צעיר כבן 21 בהכרה, הוא סבל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים בשטח, העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ותוך פינוי המשכנו בטיפול הרפואי כשמצבו הלך והתדרדר, בחדר הטראומה בבית החולים הרופאים שהמתינו לנו המשיכו להאבק על חייו".

הזירה בפ''ת, הלילה
הזירה בפ''ת, הלילה