החשוד ברצח משפחתו שב וטען: "אני חתול"

בית המשפט האריך שוב את מעצרו של נדב סלע, החשוד ברצח אשתו, ילדיו ובן השכנים. ההסתכלות הפסיכיאטרית שעבר החשוד הסתיימה

נדב סלע בבית המשפט, היום
נדב סלע, החשוד ברצח אשתו דור כרסנטי ז"ל, שניים מילדיו - בנימין ויוסף - ובן השכנים נחמן עתיה במושבה מגדל הובא הבוקר (חמישי) לדיון נוסף בהארכת מעצרו בבית המשפט המחוזי בנצרת. גם הפעם, כמו בדיון הקודם שהתקיים לפני שבועיים, אמר סלע: "אני חתול. חטאתי באשת איש" - והוסיף משפט סתום נוסף בחיוך: "אני מעשן כל יום חשיש". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת
דור כרסנטי וילדיה ז''ל
דור כרסנטי וילדיה ז''ל
מעצרו הוארך עד ליום ראשון, ובדיון נמסר כי הסתיימה ההסתכלות הפסיכיאטרית אותה עבר סלע - אך טרם הוגשה חוות דעת. קודם לכן אמר סלע, שחשוד ברצח משפחתו ובן השכנים, "השם מלך, השם מלך, השם ימלוך לעולם ועד". הוא חייך גם כשנשאל האם הוא מביע חרטה, וביקש למסור "ד"ש להורים". כשנשאל אם הוא רוצה למסור ד"ש גם להורים של אשתו שנרצחה, הוא הנהן - וסירב למסור תגובה נוספת. גם בדיון הקודם ניסה סלע להציג את עצמו כסובל מאי-שפיות ואמר לעיתונאים מחוץ לאולם הדיונים כי הוא "חתול". הרצח המזעזע התרחש לפני כחודשיים בשעות אחר הצהריים של יום שבת. שכנים דיווחו למגן דוד אדום ולמשטרה על נתן עתיה בן ה-10 שמסתובב פצוע ברחובות. כשנכנסו לבית ממנו נמלט גילו את רעייתו של סלע, דור כרסנטי, כשהיא ללא רוח חיים ולאחר מכן את שני בניה - בנימין בן ה-8 חודשים ויוסף בן השנתיים. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של הארבעה.
נחמן עתיה ז''ל
נחמן עתיה ז''ל
בזמן הארכת מעצרו הראשונה אמר עו"ד ארז מושקוביץ, המייצג את סלע מטעם הסניגוריה הציבורית כי "מדובר בטרגדיה קשה. בית המשפט הפנה את החשוד לפסיכיאטר המחוזי שישקול הסתכלות פסיכיאטרית בתנאי אשפוז". לחדשות 2 נודע כי האב החשוד ערך ככל הנראה תכנון מקדים לאירוע המזוויע. לפני יותר משלושה חודשים, במיקום לא רחוק מבית המשפחה, ביצע החשוד תאונת דרכים עצמית והתהפך עם מכוניתו. הוא לא נפגע, אך בתקופה שלאחר התאונה הוא הקפיד להשמיע אמירות בסגנון "חבל שלא נהרגתי". אז גם עלה החשד שהתאונה בוצעה בכוונה תחילה. יחד עם זאת, בתחילת החודש, כך מתברר, הוא נפרד לשלום מכמה מחבריו, ביקש מהם סליחה אך לא פירט באשר לאמירות המוזרות. הפרט הזה קיבל אישוש מכיוונה של אמה של דור, רווית, שאמרה אז כי היא "בטוחה במיליון אחוז" שהחשוד ביצע את המיוחס לו בכוונה תחילה. "הוא הלך ונפרד מאנשים. רק בערב יום שישי הוא ישב אצלי בשולחן וביקש סליחה מהחתן שלי דניאל. אמר לו: 'סליחה אם פגעתי, סליחה אם דיברתי לשון הרע' וגם נפרד מאנשים אחרים ביישוב".