רימון הושלך לעבר ראש עיריית גבעת שמואל: רב מוכר נעצר

רב מוכר נעצר בחשד למעורבות בזריקת רימון ההלם לעבר ביתו של ראש עיריית גבעת שמואל אמש. לא היו נפגעים בתקרית

זירת האירוע, אמש
פרסום ראשון: היום (שישי) נעצר רב מוכר בחשד להשלכת רימון הלם לעבר ביתו של ראש עיריית גבעת שמואל. מעצרו של הרב הוארך היום בשלושה ימים, אך שמו טרם הותר לפרסום. אמש נמסר מהמשטרה כי לא היו נפגעים בתקרית, והמשטרה החלה בחקירה. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת "מעולם לא עצרו אותי, לא עשיתי כלום - אף פעם לא איימתי על אף אחד", אמר הרב בבית המשפט. "יש לנו מקום שם שיש עליו מחלוקות מסוימות - מעולם לא איימתי על ראש העיר, מעולם לא הייתי במגע איתו - לא בטלפונים ולא במגע ישיר". הרב הוסיף: "אני אדם שעושה שלום ולא הייתה לי מחשבה אפילו לעשות דבר כזה. אני מוכן כל חקירה לבוא בכל שעה שיגידו לי - יש לי משפחה וילדים טובים, הם ישאלו למה עצרו את אבא". לבסוף קבע השופט כי יש ראיות המצדיקות מעצר, ודחה את ההחלטה על פרסום שמו עד ליום ראשון.
עו''ד קובי בן שעיה
עו''ד קובי בן שעיה | צילום: חדשות 2
פרקליטו של הרב, עו"ד קובי בן שעיה, אמר בתגובה: "מדובר בחשדות מופרכים והזויים שיתבררו ללא כלום. הרב עוסק בקירוב לבבות וחסד ומעולם לא דבק בו רבב ואין לנו כל ספק כי הוא ישוחרר". סמוך לשעה 19:30 אמש התקבל דיווח על השלכת רימון, והתברר כי מדובר ברימון הלם. "נזק קל נגרם לחצר הבית", נכתב בהודעת המשטרה, "המשטרה פתחה בחקירה".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ