חשד לרצח: גופות אם ובנה נמצאו בדירה בעכו

חשד לרצח בעכו: גופות אם ובנה נמצאו בדירה בעכו. האם נפלה אל מותה מקומה שישית. פרטים נוספים מיד

חשד לרצח והתאבדות: גופת אישה כבת 36 נמצאה הבוקר (רביעי) בעכו, לאחר שככל הנראה נפלה או קפצה מגובה שש קומות. בסריקות שנערכו בדירתה אותר ילד כבן 5 ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים לגופו, ומותו נקבע גם כן. על פי המשטרה, החשד הוא שהאם רצחה את הילד והתאבדה. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת בשעה 06:31 התקבל הדיווח למוקד מד"א על אישה שנפלה או קפצה מגובה של 15 מטרים ברחוב נתיב חטיבת גולני בעכו. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותה של אישה כבת 36. בסריקות שנערכו בדירתה אותר ילד כבן 5 עם סימני אלימות ומותו נקבע גם כן. כוחות רבים של משטרה ומגן דוד אדום הגיעו לזירה, ונסיבות האירוע בבדיקה. בדירה נמצא אדם נוסף, שמידת מעורבותו באירוע עדיין לא ברורה. "כשהגענו למקום ראינו למרגלות הבניין אישה כבת 36 מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה", סיפר פרמדיק מד"א מיכאל יוחנוב. "ביצענו בה מספר בדיקות רפואיות אבל הפציעה הייתה קשה מאוד ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה. יחד עם המשטרה עלינו לבניין ובאחת הדירות אותר ילד כבן 5 ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים. לצערנו לא נותר לנו מה לעשות אלא לקבוע את מותו במקום". בעיריית עכו אמרו כי המשפחה הייתה מוכרת בלשכת הרווחה.
השריפה בירושלים ביום ראשון (אריק אבולוף כבאות והצלה ירושלים)
השריפה בירושלים ביום ראשון (אריק אבולוף כבאות והצלה ירושלים)
החשד: האם חנקה את בנותיה והתאבדה ביום ראשון נספו אישה בת 36 וארבע בנותיה בגילאי 2-12 בשריפה שפרצה בדירה ברחוב דרך חברון בעיר, סמוך לשכונת תלפיות. מהחקירה עלה כי האם ככל הנראה חנקה את בנותיה, הציתה אש בדירה ולאחר מכן תלתה את עצמה. סמוך לשעה 16:20 דווח למוקד כיבוי והצלה על אש שמשתוללת בקומה החמישית של בניין דירות בדרך חברון בבירה. ארבעה צוותי כיבוי שהוזעקו למקום, בסיוע מנוף גבהים, נאלצו לפרוץ את דלת הבית שהייתה נעולה, שם מצאו את האם כשהיא תלויה. בתוך הבית הבחינו צוותי החילוץ בדלת עץ נעולה. לאחר שפרצו אותה גילו בפנים ארבע נפגעות נוספות - פעוטה בת שנתיים, ילדה בת שבע ועוד שתי ילדות בנות 12. הילדות סבלו מכוויות קשות ומשאיפת עשן ובתום פעולות החייאה נאלצו הכוחות בשטח לקבוע את מותן.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ