לאחר יותר מ-5 שעות: הסתיימה חקירתו השלישית של דרעי

שר הפנים יתייצב ללא רעייתו למשרדי להב 433 לצורך חקירה נוספת בפרשות בהן הוא חשוד. בשבוע שעבר נחקרו בני הזוג במשך 6 שעות

שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי הגיע היום (רביעי) למשרדי להב 433 לצורך חקירה נוספת בפרשות בהן הוא חשוד. הפעם נחקר דרעי ללא רעייתו יפה, שהעמותה אותה היא מנהלת עומדת במוקד אחת מהפרשות הנחקרות: לאחר כחמש שעות הודיעה המשטרה כי תמה חקירתו השלישית. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת בשבוע שעבר התייחס דרעי לחקירה המתנהלת נגדו וביקש מחברי מפלגתו "להמשיך ולנהוג באיפוק ולתת לגורמי אכיפת החוק לעשות את עבודתם". בישיבת הסיעה של מפלגתו בכנסת הוסיף דרעי כי "הם עושים את עבודתם ואנחנו משתפים פעולה ומכבדים את החקירה, אני מודה לכולם על העידוד והתמיכה האדירה ומחממת הלב. קיבלתי אלפי הודעות עידוד, תמסרו לכל הנציגים את תודתי על כך. רעייתי ואני מרגישים טוב. ושוב אני מודה לבורא עולם על הכל, נמשיך בעבודה ובעשייה הברוכה".
חשד: כספי מדינה הועברו לעמותה שיפה דרעי (פלאש 90)
חשד: כספי מדינה הועברו לעמותה שיפה דרעי (פלאש 90)
החקירה נגד השר דרעי מתנהלת בשני כיוונים עיקריים. הראשון קשור לעמותת "מפעלות שמחה", שאישתו של השר, יפה דרעי עומדת בראשה. בהיבט הזה ישנם שני חשדות, הראשון הוא כי הועברו כספי מדינה לעמותה בידיעה וביוזמת השר בניגוד לחוק, והשני הוא שנעשה שימוש במקצת מכספי התרומות שהועברו לעמותה.
בני הזוג דרעי נחקרו כשש שעות במשרדי להב (פלאש 90, יוסי זליגר)
בני הזוג דרעי נחקרו כשש שעות במשרדי להב (פלאש 90, יוסי זליגר)
הכיוון השני בחקירה נוגע לעבירות מס שנעשו בשני פרוייקטי נדל"ן בבעלותו של דרעי. האחד קשור בבית דירות בשכונת גבעת שאול בירושלים והפרוייקט השני הוא בבית משפחת דרעי במושב ספסופה שליד מירון. החשד העיקרי הוא עבירות מס, ועל פי מה שידוע, התשתית שבידי החוקרים היא תשתית איתנה.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ