הבן הנחשד בהריגת אביו ישוחרר ממעצר

מרואן זאיד, שחשוד בהריגת אביו בירי בדירה בחיפה, ישוחרר ממעצר ללא תנאים מגבילים - אך לא יורשה להיכנס לדירה בה נהרג אביו

מרואן זאיד ואביו נאדר (באדיבות המשפחה)
מרואן זאיד מחיפה, שאביו נאדר נורה בסוף השבוע למוות בחיפה, ישוחרר ממעצר - כך קבע היום (שני) בית משפט השלום בחיפה. הבן בן ה-27 עדיין מוגדר כחשוד בהריגה, אך השופטת אורית קנטור שחררה אותו ממעצר ללא תנאים מגבילים - אך הורתה לחשוד לא להתקרב לדירה בה בוצע הירי. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת המשטרה התעקשה לבצע עוד 13 פעולות חקירה כלפי זאיד, אך השופטת אמרה שאפשר להמשיך ולבצע את פעולות החקירה גם כשמרואן לא במעצר. המשטרה דבקה בעמדתה שמדובר בהריגה, בעוד במשפחה טוענים לפליטת כדור בשגגה. אתמול שוחרר החשוד להלווייה. "בצדק מציין הסניגור כי החשוד נענש בעונש הכבד ביותר שבן יכול להיענש, לאחר שגרם למות אביו. כאשר על פי הראיות מדובר על גרימת מוות בשוגג. על כן הוריתי לשחרר אותו ממעצר", נכתב בהחלטה.
נאדר זאיד ז''ל (באדיבות המשפחה)
נאדר זאיד ז''ל (באדיבות המשפחה)
עורך דינו של זאיד, ליאור בר זוהר, אמר לחדשות 2: "מההתחלה אמרנו שאין פעם להחזיק אותו במעצר. מדובר בסיפור טרגי של פליטת כדור ואין הצדקה לשום מעצר. גם המעצר הראשוני לא היה מוצדק, המשטרה יודעת שזו לא הריגה. הם טענו שיש התפתחות, אבל בית המשפט שחרר אותו ללא תנאים". לפי החשד, מרואן ירה באביו בדירת אביו ברחוב בן יהודה בעיר סמוך לשעה 01:30 בלילה בין שישי לשבת: טרם התברר האם מדובר בפליטת כדור או ירי מכוון. מרואן, מאבטח במקצועו ובעל אקדח רישיון, נעצר בחשד למעשה. אחד מכיווני החקירה בשלב זה הוא שמדובר בפליטת כדור מנשקו של הבן, אך נבדקת גם האפשרות כי פרץ ויכוח בין השניים. נאדר זאיד, תושב חיפה בן 63, נורה הלילה בדירתו ברחוב בן יהודה בחיפה: הוא פונה במצב קשה לבית החולים רמב"ם בעיר, שם נקבע הבוקר מותו. מהמשטרה נמסר כי זאיד "נפגע מירי בתוך דירה" ופונה במצב קשה עם חשש לחייו. רופאי בית החולים נאלצו לקבוע את מותו. "המשטרה פתחה בחקירת הנסיבות וכל כיווני החקירה נבדקים", הדגישו.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ