תיעוד: נקם במעקלים עם טרקטור

המשטרה מחפשת כבר 3 ימים אחר קבלן עפר מהדרום, אשר תועד הופך באמצעות טרקטור את מכוניתם של נציגי ההוצאה לפועל

תיעוד: הנקמה במעקלים עם טרקטור

"עיקל את המעקלים": כבר שלושה ימים מתקיים מצוד אחר אדם, שהפך באמצעות טרקטור רכב של אנשי הוצאה לפועל שהגיעו לגבות ממנו חוב. הערב (ראשון) שודר במהדורה המרכזית תיעוד מהאירוע, שפורסם ברשתות החברתיות בימים האחרונים. החשוד, מצידו, ירד למחתרת - למרות, ואולי בגלל, שהוא אמור להיכלא בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מדובר בקבלן עפר מהיישוב הבדואי חורה בנגב, עבריין בעל עבר פלילי עשיר שאמור להיכנס לכלא על עבירות אלימות אחרות בעוד כמה שבועות. בתיעוד נראים נציגי חברת קבלן מטעם ההוצאה לפועל, שהגיעו לאתר בנייה על מנת לגבות מהאיש כסף.

כפי שניתן לראות בתיעוד, הגובים לקחו מהאיש ג'יפ שחור בשל חוב: בהתחלה הוא ניסה למנוע מנציגי ההוצאה לפועל לנסוע מהמקום. בשלב זה התערב נציג אחר של ההוצאה לפועל וייתכן שאף הלם בקבלן, שמצידו לא נותר חייב: הוא נכנס לטרקטור והפך את מכוניתו של אחד מאנשי ההוצאה לפועל.

הסרטון מהאירוע "רץ" ברשתות החברתיות כבר מספר ימים, אבל הקבלן העבריין ירד בימים האחרונים למחתרת - ושוטרי תחנת פתח תקווה לא מצליחים לפי שעה לאתר אותו ולהביא אותו לחקירה. עו"ד אילן אזולאי, פרקליטו של הקבלן הדרוש לחקירה, אמר: "על פי המידע שקיבלתי ממשטרת ישראל, מחפשים לקוח שלי. לא הצלחתי ליצור איתו קשר. משטרת ישראל טוענת שהוא בבריחה".

לפני שהוא נמלט, הוא החביא את הטרקטור באזור סירקין - שם איתרה אותו המשטרה. מי שצפויים להיחקר כמוהו באזהרה הם נציגי ההוצאה לפועל בחשד לתקיפה: מקור המצוי בתיק החקירה אמר: "צדיקים גדולים אין בסיפור הזה".