תיק 1000: העוזרת של מילצ'ן העידה

העוזרת האישית של איש העסקים ארנון מילצ'ן, וגם הנהג הצמוד שלו, מסרו עדויות במשטרה

מילצ'ן וראש הממשלה נתניהו
פרסום ראשון: העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן, המיליארדר העומד במרכז החקירה שקיבלה את הכינוי "פרשת 1000", מסרה מספר עדויות במשטרה. מקורות שמקורבים לחקירה טוענים כי ניתן להגיד את עדותה של העוזרת כ"דרמטית". רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת העוזרת האישית הייתה אשת הקשר בין המיליארדר לבני הזוג נתניהו. היא זו שקיבלה את ההזמנות הספציפיות למתנות מבני הזוג נתניהו ודאגה לשנע את אותם הטובין לראש הממשלה ורעייתו. גם נהגו של מילצ'ן מסר עדות בפרשה. המשטרה, כך עולה מהפרסומים, אינה מסתמכת רק על עדותו של מילצ'ן, כפי שהתפרסמה בעבר, אלא מחפשת חיזוקים ועדויות נוספות על האופן שבו התבצעו העבירות לכאורה.
''מערכת יחסית חברית'', נתניהו ומילצ'ן
''מערכת יחסית חברית'', נתניהו ומילצ'ן | צילום: פלאש 90
מילצ'ן: "המתנות - חלק ממערכת יחסים חברית" לפני כשבוע נחשפה גרסת מילצ'ן במשטרה: איש העסקים ארנון מילצ'ן, שעל פי החשד העביר מתנות לבני הזוג בנימין ושרה נתניהו, מסר בעדותו במשטרה את גרסתו לפרשה המכונה "תיק 1000" - ומדבריו עולה כי לא מדובר היה בתחלופת מתנות חברית, אלא ב"שינוע" מתנות של ממש, דרך קבע. לדברי מילצ'ן, הסיגרים, השמפניות והתכשיטים, ניתנו במשך תקופה ארוכה ורציפה. הענקת המתנות החלה ביחסי חברות ונמשכה ב"מתכונת ייחודית" רק לבני הזוג נתניהו. המתנות ניתנו על פי דרישה ספציפית ומפורטת - ומדובר במתנות בסכומים של מאות אלפי שקלים.
רה''מ ורעייתו בדרכם ללונדון. היום
רה''מ ורעייתו בדרכם ללונדון. היום | צילום: קובי גדעון
מילצ'ן טען בעדותו שלא מדובר בסכומים משמעותיים עבור איש עסקים במעמדו. עוד הדגיש מילצ'ן כי הקבלות נשמרו לא כראייה - אלא כחלק מהמערך החשבונאי של ניהול כספים. על טיב היחסים אמר מילצ'ן כי גם אם זה מוזר או מעורר אי נוחות, המתנות ניתנו כחלק ממערכת יחסים חברית עם בני הזוג נתניהו - וכי מבחינתו, לא הייתה ציפייה לקבל דבר בתמורה וכי ממילא אין לו אינטרס עסקי בישראל.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ