פרסום ראשון: בכיר בשירותי הכיבוי חשוד בעבירות מין

המשטרה עיכבה לחקירה בכיר בשירותי הכבאות בחשד שקיים יחסי מין עם פקודות תוך ניצול מרות. סנגורו: "יש מי שנשאר מאחור עקב חוסר כישרון ונוקט מעשה פחדנות של מכתב אנונימי"

כבאים בבסיס על יד כפר יונה, שריפה, עשן. ארכיון
כבאים בבסיס על יד כפר יונה, שריפה, עשן. ארכיון | צילום: דוברת כבאות נתניה

פרסום ראשון - בכיר בשירותי הכיבוי עוכב לחקירה בחשד לעבירות מין: יחידה ארצית של המשטרה עצרה הבוקר (שלישי) לחקירה גורם בכיר בשירותי הכבאות בחשד לעבירות אלימות כלפי גרושתו. לחדשות 2 Online נודע כי הבכיר נחקר גם בחשד שקיים יחסי מין תוך ניצול מרות עם פקודותיו.

 

עו''ד אבי אמר
עו''ד אבי אמר

לפי המידע שהגיע לחדשות 2 Online, מדובר באישיות בכירה בשירותי הכיבוי שנחקר באזהרה בחשד ליחסי מין עם פקודות שלו - תוך ניצול יחסי מרות. החקירה בנושא הגיעה בעקבות מכתב אנונימי שנשלח לאחראים עליו.

בהודעת שפרסמה המשטרה נכתב כי הבכיר חשוד בעבירות אלימות כלפי גרושתו, כשהיו נשואים לפני כשנתיים, ומלבדו עוכבו לחקירה שני חשודים נוספים - בשיבוש הליכי חקירה. הוא נחקר באותו עניין לפני כחודש, אולם ממצאים חדשים, הסותרים לכאורה את גרסתו הראשונה, הביאו לצורך בחקירה נוספת.

סנגורו של הבכיר בשירותי הכיבוי, עו"ד אבי אמר, אישר בשיחה עם חדשות 2 Online שהוא נחקר גם על חשד לעבירות מין והתייחס לתלונה האנונימית: "מרשי מפקד מוצלח מאוד וצפוי לקידום. יש מי שנשאר מאחור עקב חוסר כישרון ונוקט מעשה פחדנות של מכתב אנונימי. מפכ"ל המשטרה כבר אמר כי תלונות מסוג זה לא יוטפלו. מרשי בשלב הזה מעוכב וטרם הוחלט אם הוא ייעצר בהמשך".