חשד: חנק למוות את בת זוגו והתאבד

גופת אישה בת 30 נמצאה בדירה באשקלון עם סימני חנק, אדם נוסף מעד אל מותו מחלון הקומה ה-8 צוות מד"א קבע את מותם של השניים בזירה. המשטרה פתחה בחקירה

זירת האירוע באשקלון
זירת האירוע באשקלון | צילום: דוברות המשטרה
חשד לרצח והתאבדות באשקלון: צוות מד"א שהוזעק היום (שבת) לבניין מגורים ברחוב בן עטר בעיר, קבע את מותו של גבר בן 41 לאחר שעל פי החשד קפץ אל מותו מחלון ביתו. לאחר מכן כשפרצו יחד עם צוותי כיבוי והצלה לדירתו, התגלתה לעיניהם גופת בת זוגו (38) ללא רוח חיים עם סימני אלימות. המשטרה פתחה בחקירת האירוע. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת סמוך לשעה 12:30 התקבל הדיווח במוקדי החירום לפיו אותר אדם כשהוא שוכב על גבו ללא הכרה בחצר בניין המגורים באשקלון. לאחר שביצעו פעולות להחייאתו, הפראמדיקים שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של האיש בזירת האירוע. לאחר מכן התלוו אנשי מד"א לצוותי החילוץ וההצלה שהגיעו אף הם למקום, ופרצו את דלת הדירה ממנה על פי החשד קפץ האיש. בדירה אותרה גופת בת זוגו (30) כשהיא ללא רוח חיים, כשסימני אלימות וחנק ניכרו על גופה. הפראמדיקים קבעו גם את מותה במקום. במשטרה חושדים כי האיש שאותר בחצר הבניין חנק את בת זוגו למוות ולאחר מכן קפץ אל מותו. החוקרים אוספים ממצאים במסגרת חקירת האירוע. "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 40 שוכב בחצר הבניין כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה", סיפר פראמדיק מד"א מקסים נזרי שהגיע לזירה. "ביצענו בו מספר בדיקות רפואיות אבל הפציעה שלו הייתה קשה ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. כעבור מספר דקות לוחמי האש פרצו דירה בבניין ובסריקות שביצענו יחד עם המשטרה איתרנו אישה כבת 30 עם סימני אלימות בפלג גופה העליון, היא הייתה ללא רוח חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה"
זירת האירוע באשקלון
זירת האירוע באשקלון | צילום: מד''א
. במקרה אחר שהתרחש מוקדם יותר היום התקבל דיווח במוקד 100 של המשטרה אודות אדם שנמצא מוטל מחוסר הכרה בכניסה לבניין בבאר שבע. צוות מד"א ממרחב נגב שהגיע מיידית לזירה, נאלץ לקבוע את מותו של הצעיר במקום. על גופו של האיש נראו סימנים לפיהם סבל גם מחבלה בראשו. כוחות משטרה שהגיעו לזירה פתחו בחקירת האירוע והחלו באיסוף ממצאים בזירה. שלושה חשודים עוכבו לחקירה ובמשטרה ציינו כי "כל כיווני החקירה נבדקים".