בת 22 התלוננה שאחד הנאשמים באונס באשקלון - אנס גם אותה

לאחר שזיהתה את תמונתו, צעירה מהדרום הגישה תלונה במשטרה נגד החשוד המרכזי בפרשה, משה זינו, וטענה כי אנס אותה לפני כארבע שנים, ואף נאלצה לעבור הפלה בעקבות זאת

זמן צפייה: 01:00

תלונה נוספת הוגשה נגד אהרון זינו, הנאשם המרכזי בפרשת אונס בת ה-17 באשקלון. המתלוננת, בת 22 תושבת הדרום, פנתה למשטרה לאחר שזיהתה את תמונתו של זינו, וטענה כי אנס גם אותה לפני כארבע שנים, הכניס אותה להיריון והיא נאלצה לעבור הפלה בעקבות זאת. לדבריה, היא אזרה אומץ אחרי שנחשפה לתמונתו. דבר התלונה פורסם הערב בפעם הראשונה על ידי מתן צורי ב-ynet.

מוקדם יותר השבוע הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד אהרון זינו בן ה-20, אביב אוחיון בן ה-23, יצחק ממן בן ה-24, ליאור שמחון בן ה-29 ודניאל דנילוב בן ה-20, בגין אונס קבוצתי של נערה בת 17 באשקלון בקיץ שעבר. שמותיהם הותרו לפרסום, לאחר שהחמישה משכו את הערעור שהגישו נגד פרסום שמותיהם.

אהרון זינו, אביב אוחיון, יצחק ממן, ליאור שמחון ודניאל דנילוב, הנאשמים באונס הקבוצתי באשקלון
אהרון זינו, אביב אוחיון, יצחק ממן, ליאור שמחון ודניאל דנילוב, הנאשמים באונס הקבוצתי באשקלון

לפי כתב האישום, הנערה הכירה את זינו והשניים קבעו להיפגש בדירה באשקלון. החמישה, יחד עם אדם נוסף שלא אותר, עישנו קנאביס בסלון יחד עם הנערה. בשלב מסוים, כשהיא הייתה באחד החדרים בדירה, נכנסו השישה ואנסו אותה יחד, למרות שסירבה, ותוך כדי שהם קוראים לעברה קריאות גנאי. זינו עצמו, לפי כתב האישום, עודד את האחרים והשפיל את בת ה-17 - כך עלה מתיעוד האירוע.

בשבועיים שלאחר האונס, ארבעה מהנאשמים סיפקו לנערה סמים קשים מסוג "קריסטל", "אקסטה" ו-"אסיד" באופן יומיומי. נוסף על כך, אחד הצעירים מואשם כי במהלך השבועיים שלאחר האירוע, ביצע בנערה מעשה סדום בכפייה, והיכה אותה באגרופים ובבעיטות כאשר רצתה לעזוב את המקום.