העדה המרכזית נגד אמרגנו של אייל גולן: "פתאום הוא היה מעליי"

לאחר שהותר לפרסום שמו של בני פרץ, שנחקר במסגרת פרשת המין "משחקי חברה", סיפרה ט' לחדשות 13 על התקרית שהתרחשה לדבריה בחדר המלון: "מצאתי את עצמי על המיטה - זה היה אונס פיזי ונפשי"

זמן צפייה: 06:47

ט', העדה המרכזית נגד בני פרץ, אמרגנו של אייל גולן שנחקר גם הוא במסגרת פרשת המין "משחקי חברה" בחשד לעבירת מין חמורה, סיפרה היום (שלישי) בריאיון בלעדי לחדשות 13 על שהתרחש, לדבריה, בחדר המלון שאליו הגיעה במטרה לפגוש את הזמר הפופולרי. זאת, לאחר שהחשד למעורבותו בפרשה הותר היום לפרסום.

"קיבלתי טלפון מדני ביטון, אבא של אייל גולן, בסביבות עשר בבוקר", שחזרה ט'. "אמרו לי שנשלחת אלי מונית למלון קראון פלאזה, שאייל מחכה לי שם. הגעתי לשם, עליתי לחדר - ובני פתח את הדלת".

עוד בחדשות 13:

המטפלת בפעוטון החשודה בגרימת מוות ברשלנות: הצוות פעל כשורה

הותר לפרסום: בני פרץ, אמרגנו של אייל גולן, נחקר בפרשת המין

בני פרץ, האמרגן של אייל גולן
בני פרץ, האמרגן של אייל גולן | צילום: דף הפייסבוק:Eyal Golan-the one and only

באותה תקופה שכרו בני ואייל שתי סוויטות בקומה ה-20 של המלון, דלת מול דלת. "שאלתי אותו איפה אייל?", סיפרה. "הוא אמר לי שאייל קפץ למשרד, ויבוא עוד כמה דקות. ישבתי בסלון, הדלקתי סיגריה, הוא הלך, הביא לי כוס עם וודקה ואקסל, אחר כך הלך לחדר ואחרי כמה דקות קרא לי".

"הלכתי, וראיתי אותו בלי בגדים", המשיכה. "הוא ניגש אלי ואמר לי: 'שמעתי שאת אלופה', והתחיל לבקש ממני כל דברים, שיקרה בינינו אקט. אמרתי לו שאני לא רוצה והתרחקתי. הוא ניגש שוב, אמר: 'איך את לא מתביישת, לא מכבדת אותי'. הוא ממש העביר בי פחד. אחרי כמה שניות מצאתי את עצמי על המיטה כשהוא מעלי. הוא השתמש בממש בכוח. ברגע שזיהיתי שהוא מפסיק להפעיל כוח פשוט דחפתי אותו, רצתי מהר לבגדים, התלבשתי ופשוט ברחתי משם".

העדה המרכזית נגד בני פרץ, מנהלו של אייל גולן
העדה המרכזית נגד בני פרץ, מנהלו של אייל גולן | צילום: חדשות 13

ט' הדגישה: "זה אונס לכל דבר, פיזי ונפשי. אני מבינה את זה היום. אני יודעת מה האמת שלי – חוויתי את זה על בשרי, וכל אותם אנשים שהיו חלק מזה יודעים גם הם את האמת שאוכלת אותי מבפנים".

מליאם הפקות נמסר בתגובה: "בני פרץ פעל ופועל תמיד רק על פי החוק. כך גם נקבע על ידי פרקליטות מחוז תל אביב אשר החליטה על סגירת תיק החקירה. לפני שבע שנים הוזמן פרץ לחקירה של חצי שעה בלבד. יודגש שמעולם לא הוגשה תלונה במשטרה נגד פרץ".

בני פרץ, האמרגן של אייל גולן
בני פרץ, האמרגן של אייל גולן | צילום: חדשות 13

כאמור, מוקדם יותר היום התיר בית המשפט העליון לפרסם כי בני פרץ, אמרגנו ושותפו של הזמר אייל גולן, נחקר באזהרה והיה חשוד בביצוע עבירות מין חמורות באחת המעריצות של הזמר המפורסם. החקירה התקיימה לפני שש שנים, במסגרת פרשת "משחקי חברה", והייתה אסורה בפרסום עד היום.

פרץ נחקר כחשוד בביצוע עבירות המין בנובמבר 2013, כשפרשת אייל גולן נחקרה בימ"ר תל אביב. בשונה מיתר החשודים שנחקרו בפרשה והדבר פורסם בכלי התקשורת, שמו של פרץ ושל חשוד נוסף שהוא קרוב משפחה של פרץ נאסרו לפרסום. גם עצם היותו של פרץ חשוד הוסתר מהציבור. פרץ הרבה להתראיין על הפרשה, הדף את כל החשדות נגד הזמר וטען כי הקטינות שסיפרו על יחסי מין עם הזמר ומקורביו הן שקרניות שבדו עלילה נגד גולן.
תיק החקירה נגד פרץ נסגר מחוסר ראיות ולא הוגש נגדו כתב אישום.