סגן יו"ר מועצת באר טוביה יועמד לדין בגין הטרדה מינית

מנחם מעודי צפוי להיות מואשם בגין ביצוע מעשה מגונה והטרדה של עובדת המועצה. זאת, כפוף לשימוע ועל פי החלטת פרקליטות מחוז הדרום - כך נודע לחדשות 13

סגן ראש מועצת באר טוביה, מנחם מעודי
סגן ראש מועצת באר טוביה, מנחם מעודי | צילום: ashdod4u

פרסום ראשון: סגן ראש מועצת באר טוביה, מנחם מעודי, יועמד לדין באשמת ביצוע מעשה מגונה והטרדה מינית של עובדת המועצה, וכן בגין הפרת אמונים. זאת, כפוף לשימוע ועל פי החלטת פרקליטות מחוז הדרום.

סגן ראש המועצה נחקר באזהרה ביום חמישי ושוחרר בתנאים מגבילים, במסגרתם הורחק מבניין המועצה. מהחקירה עלה כי ההטרדות נמשכו כחודשיים, למרות שהעובדת ביקשה ממנו מספר פעמים להפסיק. בחקירתה סיפרה המתלוננת: ״הוא נהג להגיע אליי למשרד לעתים תכופות וניצל את העובדה שהייתי במצוקה באותה תקופה. הוא נישק אותי שוב ושוב וניסה לגעת בי למרות שביקשתי ממנו להפסיק״.

סנגורו, עו"ד אבי חימי, מסר בתגובה: ״מדובר באירוע מינורי אשר נופח מעבר לכל פרופורציה. מרשי סומך את ידיו ובטוח שמשטרת ישראל תגיע לחקר האמת ותסגור את התיק ללא אשמה״.

אזיקים (אילוסטרציה)
אזיקים (אילוסטרציה) | צילום: fotolia

תגובת מועצת באר טוביה לפרסומים על הגשת כתב אישום לסגן ראש המועצה: שמענו היום (שני) דרך כלי התקשורת על החלטת פרקליטות מחוז דרום להעמיד לדין את מר מני מעודי סגן ראש המועצה. נכון לשעה זאת טרם קיבלנו את הממצאים והחלטת הפרקליטות ולכשיגיעו הממצאים ראש המועצה יחד עם היועץ המשפטי של המועצה יבחנו את הדברים ואת המצב המשפטי של סגן ראש המועצה ויפעלו בהתאם לחוק ולנהלים המתחייבים.

בחודש יוני אשתקד, ראש מועצה מקומית מאזור הצפון נחקר בלהב 433 בחשד כי הטריד מינית אחת מהעובדות הכפופות אליו. עד כה הבכיר מכחיש את החשדות המיוחסות לו.