הוארך בשישה ימים מעצרו של הצעיר החשוד ברצח אחיו בבת ים

בית המשפט האריך עד ליום ראשון את מעצרו של מיכאל ניקולקין בן ה-24, שהתקשר למוקד 100 והודה שרצח את אחיו ברחוב בן גוריון שבעיר

זמן צפייה: 00:18

בית המשפט האריך היום (שלישי) בשישה ימים את מעצרו של מיכאל ניקולקין, הצעיר בן ה-24 שהתקשר אתמול למוקד 100 והודיע: "רצחתי את אחי". כוחות שהגיעו לבית ברחוב בן גוריון בבת ים, אליו כיוון הצעיר, מצאו גופת גבר כבן 40.

צוות מגן דוד אדום הגיע למקום, מצא אותו ללא סימני חיים, ונאלץ לקבוע את מותו. תושב העיר שדיווח על המעשה נעצר. הנרצח והחשוד אינם מוכרים למשטרה, ונסיבות האירוע נבדקות.

כתבות נוספות בחדשות 13 >> 

שני בני אדם הורשעו בקשר לפרשת רצח הסוכן המשטרתי ב-2017

רצח קשיש – וניסה להצית גופתו: 28 שנות מאסר לטריקו ברהנו

רצח תאיר ראדה: הפרקליטות ביקשה את התיק הרפואי של א"ק

כוחות בטחון בזירה בבית ים
כוחות בטחון בזירה בבית ים | צילום: חדשות 13

ביום שבת נורה למוות גוהר אבו ג'אבר בן ה-30, תושב כפר קאסם, נורה הבוקר למוות בזמן שקנה לחם במאפייה במרכז העיר. במשטרה התקבל דיווח על קולות ירי, וכשהגיעו הכוחות לזירה הם איתרו גבר עם פצעי ירי כשהוא ללא הכרה. צוותי מד"א העניקו לו טיפול רפואי, אך לאחר זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה לנסיבות האירוע.

מפקד תחנת כפר קאסם, סנ"צ אסף דורון, סיפר: "היום בבוקר התקבל דיווח על אירוע ירי בכפר קאסם. כוחות שהגיעו למכולת בכפר זיהו גבר ירוי, כוחות ההצלה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה".