לאחר קבלת התלונות ביצעה המשטרה סריקות ואף עיכבה כמה חשודים, אך הם שוחררו לאחר שלא זוהו על ידי המותקפים. החשוד שנעצר אתמול, כאמור, נתפס באילת לאחר פעילות מבצעית נרחבת.
הוארך מעצרו של החשוד בתקיפת עוברי אורח במרכז תל אביב
בית משפט השלום בתל אביב האריך בארבעה ימים את מעצרו של תושב העיר בן 33, שנעצר בחשד שתקף אזרחים ללא סיבה. הוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית
בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (שישי) בארבעה ימים את מעצרו של תושב העיר בן ה-33, החשוד במעורבות בגל התקיפות שהתרחש בשבועות האחרונים במרכז העיר. החשוד נשלח להסתכלות פסיכיאטרית. בפרשה ישנם שני חשודים נוספים, שטרם אותרו.
כיוון שמדובר בשלושה חסרי בית שאינם מחזיקים במכשירים סלולריים וככל הנראה תקפו אזרחים ללא מניע, ישנו קושי לאתר אותם והמשטרה נדרשה לעבודות בילוש מורכבות. אתמול, כזכור, נעצר אחד מהם באילת.
לכתבות נוספות בחדשות 13:
מיום הזיכרון שעבר: 56 נופלים נוספו למניין חללי מערכות ישראל
הרכבת הקואליציה מתעכבת - האם נתניהו יבקש הארכה מהנשיא?
קושנר: "תוכנית השלום תהיה נקודת פתיחה טובה לטיפול בסכסוך"
![אחד החשודים בגל תקיפות במרכז תל אביב](https://media.reshet.tv/image/upload/v1556861121/SDLKGSDLK_v9ldjg.webp)
כאמור, בתקופה האחרונה התלוננו כמה תושבים כי הותקפו ברחוב בוגרשוב ובסביבתו על ידי אלמונים. בתיעוד אחת התקיפות ניתן לראות כיצד מגיע החשוד אל אישה ההולכת על מדרכה ומחזיקה בתיק מבלי שהיא שמה לב, חובט בה בפניה ומפיל אותה לכביש – ונמלט.