עבריין מוכר מנהריה נעצר בחשד לניסיון רצח

שמוליק הרוש, בכיר בעולם התחתון בשנות ה-40 לחייו, נעצר בחשד שדקר ופצע קשה תושב העיר בן 42. העבריין עלה לאחרונה לכותרות לאחר שפורסם סרטון שלו לצד הילד הזמר דקל וקנין

זמן צפייה: 02:18

שמוליק הרוש, בכיר בעולם התחתון ותושב נהריה בשנות ה-40 לחייו, נעצר לפנות בוקר (רביעי) בחשד כי בחשד שניסה לרצוח תושב אחר של העיר, שפונה למרכז הרפואי לגליל במצב קשה. הרוש יובא היום לבית משפט השלום בחיפה לדיון בהארכת מעצרו.

עורך הדין ציון שמעון, סנגורו של שמואל הרוש, מסר: "שמואל הרוש לא קשור לאירוע לא בצורה ישירה ולא בצורה עקיפה. המשטרה מחפשת כותרות בגלל הסרטון שרץ כבר כמה שבועות ברשתות החברתיות. רק מחפשים פרסום. האמת תצא לאור בקרוב".

הרוש עלה לכותרות לאחרונה בעקבות סרטון שפורסם, ובו הוא מבקש מהילד הזמר דקל וקנין להקדיש שיר ליריבו, העבריין מיכאל מור. בסרטון נראה וקנין יושב לצד הרוש, ועוקץ, שלא בידיעתו, את מור. "אתה לא אמין ואין לך מילה", שר וקנין, "אתה לא אותו הגבר שהיה בהתחלה". "רק אחרי שהסיפור עלה ברשתות החברתיות פתחנו גוגל ובדקנו על מי מדובר. אנחנו לא מכירים אף אחד מהם", אמרה אתי, והבהירה: "זה לא יחזור על עצמו. הילד לא יופיע יותר בטברנות, חפלות וימי הולדת אלא רק באולמות גדולים".

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

משרד החינוך יקיים תחקיר על מקרה הילדה שנשארה בתחתונים בביה"ס

בכירים פלסטינים: ביטול ההסכמים עם ישראל יכול להיות מיידי

לאחר קבלת מיליוני דולרים מארה"ב: כך קרסה עסקת מכונות ההנשמה

שמוליק הרוש
שמוליק הרוש | צילום: ללא קרדיט

העבריין מיכאל מור, שנמצא במאסר, כתב בתגובה פוסט מאיים להרוש, שהקדיש לו שיר דרך הנער דקל וקנין לפני מספר שבועות. מור כתב בחשבון הפייסבוק שלו כי "אל תשכח שבקרוב אני משתחרר", והוסיף :"אני מבין שזה הכי גבוה שלך, ואין לך דרך אחרת להתפרסם. חייל היית וחייל תישאר".

"לפני כמה חודשים, איזה ליצן ישב בארוע, שתה כוסית וחצי, לשניה אחת חש איזשהו סוג של ביטחון והחליט להקדיש לי שיר דרך טמבל בן 14, ומפרסם את זה בכל מדיה אפשרית", כתב מור. "מנהיג לעולם לא תהיה, כל החיים שלך תהיה מובל ויפקדו עליך מה לעשות, יא בדיחה".

סערת הקדשת השיר של דקל וקנין
סערת הקדשת השיר של דקל וקנין | צילום: חדשות 13

"שהייתי בחוץ לא היית מספיק גבר לצאת מהכפר, אני מאמין שאתה זוכר", כתב מור. "גם שחזרתי לארץ התחבאת בכפרים, שנעצרתי חזרת לטייל. אפילו אתה בטח מבין שזה לא מעיד על גבריות. חיכית שהמשטרה יעשו בשבילך את העבודה בכדי שתוציא את ראשך מהמחילה. כך הפחדן מנסה לנצח. אחרי כל השנים שהתחבאת בכפר, איך אתה לא מתבייש להראות את הפרצוף שלך?".