אב מהדרום חשוד שהתעלל בבתו בת ה-4 חודשים: סובלת מחבלות בראשה

המשטרה עצרה גבר מאשקלון, לאחר שבית החולים ברזילי דיווח כי יש חשד שהתינוקת עברה התעללות. גורמי הרווחה בעיר עודכנו באירוע. מעצר החשוד הוארך בשלושה ימים. חקירת המקרה נמשכת

זמן צפייה: 00:37

תושב אשקלון נעצר אתמול (ראשון) בחשד להתעללות בבתו התינוקת בת הארבעה חודשים. זאת, לאחר שבית החולים ברזילי דיווח למשטרה כי התינוקת סובלת מחבלות בראשה. מעצר האב הוארך בשלושה ימים. חקירת המקרה נמשכת. גורמי הרווחה בעיר עודכנו.

לפני כשבוע וחצי, כזכור, הורים מהדרום נעצרו בחשד להתעללות חמורה בבנם התינוק בן השלושה חודשים. זאת, לאחר שבית החולים ברזילי העביר למשטרה דיווח על התינוק, שאושפז כשהוא סובל מחבלות חמורות בכל חלקי גופו. מצבו מוגדר כעת קל, וייתכן שישוחרר כבר היום. מדובר באותו זוג הורים שנעצר בתחילת חודש מאי בגין חשד להתעללות בתינוקו, שהיה אז בן חמישה ימים.

לכתבות נוספות בחדשות 13:

בעלת הגן שבו התעללו בפעוטות ברמלה נעצרה: "ידעה ולא עשתה דבר"

אושרה כניסת 17 אלף תלמידי ישיבות וסטודנטים בתנאי בידוד מקלים

אזיקים (אילוסטרציה)
אזיקים (אילוסטרציה) | צילום: fotolia

לפי גרסת ההורים, התינוק נפל בשעה שהם קילחו אותו באמבטיה והוא קיבל מכה. עם זאת, המשטרה חושדת שלתינוק נגרמו חבלות במקומות שונים בגוף. במהלך הדיון נשאל נציג המשטרה מה עולה מבדיקת הרופאים, וזה ענה כי החבלות, על פי הצוות הרפואי, נגרמו ממעשי אדם. עוד טוענים ההורים כי בנם הגדול, בן השלוש וחצי, עלה על התינוק וייתכן שזו הסיבה לחבלות בגופו. השופט קבע בהחלטתו כי "לאור אופי העבירות המיוחסות להורים, מתקיימת עילת מעצר מסוג מסוכנות".

עו"ד מיכאל בוסקילה, שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את האב, אמר כי "האב מכחיש את החשדות, משתף פעולה עם החוקרים ומסר את גרסתו להשתלשלות האירועים. לשמחתנו מצבו של הילד טוב והוא צפוי להשתחרר מבית החולים". עו"ד ישי נגר, שמייצג את האם מטעם הסניגוריה הציבורית: "האם מכחישה את החשדות ומסרה גרסה להשתלשלות האירועים. אנו ממתינים שהמשטרה תבדוק את את גרסתה ותסיים את החקירה בהקדם".

לפני כמעט שלושה חודשים, כאמור, הזוג, בשנות ה-20 לחייו, נעצר בחשד להתעללות חמורה בבנם התינוק בן החמישה ימים. מצבו של התינוק היה בינוני והוא סבל מדימום במוח ומחבלות חמורות בפלג גופו העליון.