שיפור ניכר במצבה של שלומית מלכה

בבית החולים איכילוב מעדכנים כי חל שיפור משמעותי במצבה של הדוגמנית שנפצעה אתמול קשה לאחר שנפלה מקורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בת"א, ומצבה כעת מוגדר קל

שלומית מלכה
שלומית מלכה | צילום: צ'ינו

בבית החולים איכילוב מעדכנים הבוקר (שני) על שיפור משמעותי שחל במצבה של הדוגמנית והמגישה שלומית מלכה, שנפצעה אתמול קשה לאחר שנפלה מקורקינט חשמלי בשדרות רוטשילד בתל אביב. על-פי העדכון, מלכה שבה להכרה, מתקשרת עם קרוביה ומצבה כעת מוגדר קל. בעלה יהודה לוי: "שלומית ערה, חזקה וכבר מתלוצצת עם רופאיה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חל שיפור ניכר במצבה של הדוגמנית ומגישה שלומית מלכה", עדכן ד"ר עדי נמרוד, מנהל היחידה לטיפול נמרץ כללי בבית החולים איכילוב בתל אביב. "הבוקר הצלחנו להעיר אותה והיא כעת בהכרה מלאה, נושמת באופן עצמוני ומתקשרת עם הצוות הרפואי וסיעודי ועם בני משפחתה ששוהים לצדה. מצבה של שלומית מוגדר כעת קל והיא צפויה להשתחרר מהיחידה לטיפול נמרץ במהלך היום".

בעלה של מלכה, השחקן יהודה לוי, הודה לציבור על התמיכה והתפילות להחלמתה של אשתו. "האהבה והאנרגיה של עם ישראל עבדו", הודה לוי. "הרגשנו את עוצמת האהבה, ברגעים האלה אני כל כך גאה בעם שלנו ואנחנו אוהבים אתכם".

שלומית מלכה
שלומית מלכה | צילום: צ'ינו

השיפור במצבה של מלכה חל לאחר שהגיעה אתמול לבית החולים במצב קשה אחרי שהחליקה מהקורקינט החשמלי עליו רכבה. עם הגיעה לבית החולים עברה מלכה מספר בדיקות והיא הועברה ליחידה לטיפול נמרץ במצב קשה כשהיא מורדמת ומונשמת.

מנהל היחידה, עדי נמרוד, סיפר אתמול כי "הצוות הרפואי עדיין עורך בירור, בתקווה לשיפור הדרגתי במצבה כבר בימים הקרובים, אך לא נשקפת סכנה לחייה". גורמים שהגיעו לזירה חיפשו קסדה במקום התאונה אך לא מצאו אותה. מומחים מסבירים כי העובדה הזו עשויה להסביר את עוצמת הפגיעה.

זירת התאונה, אתמול (מוטי קמחי, דיווחי הרגע)
זירת התאונה, אתמול (מוטי קמחי, דיווחי הרגע)
''האהבה של עם ישראל עבדה''. יהודה לוי
''האהבה של עם ישראל עבדה''. יהודה לוי | צילום: Kobi Gideon / FLASH90

חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו אתמול לזירה העניקו לה טיפול רפואי במקום ופינו אותה לבית החולים כשהיא סובלת מחבלת ראש, וכשהיא מורדמת ומונשמת. פרמדיקית מד"א יערית אורן, שהגיעה למקום, סיפרה: "כשהגענו למקום ראינו בצד הכביש על השדרה צעירה כבת 23 שוכבת כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מחבלת ראש ופציעות בגפיים כשבסמוך אליה ראינו קורקינט חשמלי. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי והרדמה ופינינו אותה בדחיפות לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה ולא יציב".

זאת הסיבה מדוע אסור לשים רגליים על הדשבורד

[brightcove_iframe video_id='news-from-the-web-1791' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_yw6551el' duration=''']

בתוך השיחים, מכוסה נמלים עם חבל הטבור מחובר - כך נמצאה תינוקת שננטשה

[brightcove_iframe video_id='news-from-the-web-1799' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_3jbdp79k' duration=''']

 

לא עובר שיקוף: הופיע לבידוק ביטחוני - עם ידי אדם בתיק

[brightcove_iframe video_id='news-from-the-web-1785' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_s7ubg7on' duration=''']

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ