טהוניה משחזרת: "כל הגופיה שלי פתאום הייתה דם"

לאחר שנפגעה בראשה במהלך קטטה, הדוגמנית טהוניה רובל משחזרת את רגעי הבהלה ומכחישה כי הייתה מעורבת באירוע

"הקטטה לא פרצה בגללי". רובל

זוכת האח הגדול הדוגמנית טהוניה רובל נפצעה הלילה (שני) קל במהלך קטטה שפרצה במסעדת "מסה" התל אביבית. בריאיון לעיתונאי חיים אתגר הסבירה היום אשת הטלוויזיה כי אינה יודעת מדוע פרצה הקטטה. "ישבתי עם חברות על הבר, אכלנו, ופתאום התחילה קטטה בתוך המקום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רובל מספרת כי כי בתוך הבלאגן, עף עליה חפץ ופגע בראשה. "פשוט עף עליי משהו, כוס או משהו מזכוכית", היא מספרת. "מהבהלה פשוט יצאתי מהמקום ואז פתאום קלטתי שכל הגופייה שלי שהייתה לבנה - אדומה מדם".

עובר אורח שהיה במקום סייע לדוגמנית הפצועה. "ירד לי מלא דם. היה איזה בחור שפשוט הוריד את החולצה שלו וקשר אותה עליי כדי לעצור לי את הדימום. אמרתי 'תביאו לי אמבולנס, אני מאבדת יותר מדי דם', וזהו, הזמינו אמבולנס".

עוד התייחסה רובל לשמועות כי הקטטה שפרצה - פרצה בגללה. "אני יודעת שאומרים בתקשורת שאני אחראית על הקטטה, אבל לא, אני לא הייתי אחראית, יכולתי להיות בלי עין היום", היא מבהירה. "לא הכרתי שם אף אחד. לפי מה שהבנתי ממנהל הבר שהוא חבר טוב שלי, הוא הלך לשירותים עם מאבטח כי שם התחיל הבלאגן, ועוד לפני שהוא הספיק להגיע לשירותים - הקטטה כבר התחילה בחוץ".

רובל בת ה-29, שזכתה בעבר בתכנית "האח הגדול", ספגה חתכים בפניה. "נכנסתי לסוג של פוסט-טראומה. זה היה כמו פיגוע. ממש מפחיד. אני ישר ניסיתי לעצור את הדימום, זה ממש הפחיד אותי. אני עם ארבעה תפרים במצח וליד האוזן". צוותים של מד"א שטיפלו בה במקום העבירו אותה לבית החולים איכילוב ולאחר טיפול היא שוחררה לביתה.

"ניסינו לגבות עדות מטהוניה אך היא סירבה"

בעקבות הקטטה זומנו בעלי מסעדת "מסה" לשימוע במשטרה, שלאחריו יוחלט האם לסגור את המסעדה. במקרים דומים של קטטות במסעדות או מועדונים, נוהגת המשטרה לסגור את בתי העסק למשך 30 יום בגלל סיכון לציבור. במשטרה אומרים כי אחרי שלקחו את מצלמות האבטחה הבינו כי הייתה קטטה של ממש בתוך המסעדה בזמן שהיו שם סועדים רבים, ולכן הוחלט לזמן את בעלי המסעדה לשימוע.

גורם המעורה בחקירה אמר לחדשות 2 Online כי המשטרה ביקשה מרובל שתמסור את גרסתה ותספר מה היה: "גבינו עדויות מכל הנוכחים חוץ ממנה והיא זאת שנפצעה", אמר הגורם. "כל מה שאנחנו יודעים זה מה ששמענו שהיא אמרה לתקשורת".

לדברי הגורם, "צוות משטרה שהגיע לזירה ניסה להגיש לטהוניה עזרה ולגבות עדות, אך היא סירבה. גם אחר כך התקשרו אליה מהמשטרה כמה פעמים והיא מסרבת לדבר". הגורם הוסיף כי במשטרה שמעו בתקשורת את טענותיה של רובל כי היא לא קשורה לקטטה.