לאחר שאביו נרצח בפיגוע: שלומי מרק נהרג בתאונת דרכים בכביש 6

בנו של הרב מיכאל מרק שמת בפיגוע בעתניאל ב-2016, היה מעורב בתאונת דרכים ביום שישי בסמוך לקריית גת, והיום נקבע מותו בבית החולים. ח"כ גליק: "הלב ממאן להינחם"

שלומי מרק
שלומי מרק | צילום: חדשות 13

שלומי מרק, גבר בשנות ה-30 לחייו, הלך הבוקר (ראשון) לעולמו לאחר תאונת דרכים שעבר ביום שישי. מרק החליק עם אופנועו בכביש 6, סמוך לקריית גת, ונפצע אנוש. הוא פונה לבית החולים סורוקה עם פגיעה רב מערכתית, שם ניסו לטפל בפגיעות המרובות - אך היום כאמור, מת מפצעיו. מרק הוא בנו של הרב מיכאל מרק, שנרצח בפיגוע שהתרחש בעתניאל לפני כשנתיים וחצי. ח"כ יהודה גליק ספד למרק ואמר: "הלב ממאן להינחם, הדמעות לא פוסקות. ברוך דיין האמת, כאב אין סופי".

עוד בחדשות 13:

הקטל בכבישים: שתי נשים כבנות 70 נהרגו בתאונת דרכים בגליל

הקטל בכבישים: רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב סמוך לזכרון יעקב

תאונה קטלנית בכביש 4: אישה בת 64 נהרגה; בת 19 נפצעה בינוני

[facebook_embed post_url='']

ביום שישי נהרגו שתי נשים כבנות 70 בתאונת דרכים שהתרחשה בכביש 7955 בין היישובים הררית ויודפת, במועצה האזורית משגב. צוות מד"א שהגיע לזירה ונאלץ לקבוע את מותן של השתיים. באירוע נפצעו עוד שלושה בני אדם במצב קל - ופונו לבית החולים בנהריה לקבלת טיפול רפואי.

"מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד", סיפר חובש רפואת חירום וליד שלאעטה, שהגיע לזירה. "הרכב ובו שתי הנשים שנפצעו באורח אנוש היה בשול הימני. במושב שליד הנהג ובכיסא שמאחוריו נלכדו שתי נשים כבנות 70 מחוסרות הכרה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הן היו ללא סימני חיים ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותן. נהג הרכב כבן 40 שהיה בהכרה מלאה ונפגע באורח קל טופל בשטח ופונה במצב יציב לבית החולים - יחד עם שני פצועים קל מהרכב הנוסף".

 

מיכאל מרק ורעייתו
מיכאל מרק ורעייתו | צילום: באדיבות המשפחה

בשבוע שעבר נהרג אזרח סודני בן 36 לאחר שרכב התנגש בו כשרכב על אופניו בכביש 4, סמוך לזכרון יעקב. צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו בזירת האירוע. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה, שבה היה מעורב כלי רכב נוסף.

זמן קצר לאחר מכן, אישה כבת 70 וילדה כבת ארבע נפצעו קשה, וגבר ושלושה ילדים נוספים נפגעו בינוני, בהתנגשות בין רכב לאוטובוס בכביש 90, סמוך לקיבוץ קליה שליד ים המלח. צוות מד"א העניק לשישה טיפול רפואי ופינה אותם לבית חולים.