ארבעה צעירים התעללו במוגבל - ושידרו בפייסבוק

ארבעה צעירים נעצרו בשיקגו לאחר ששידרו בשידור חי בפייסבוק התעללות בצעיר בעל מוגבלות נפשית

חלק מסרטון ההתעללות שהועלה לרשת

ארבעה בני נוער בשיקגו נעצרו לאחר ששידרו בשידור חי בפייסבוק התעללות בצעיר הסובל ממוגבלות נפשית. הארבעה קשרו את הצעיר, חסמו את פיו ולאחר מכן היכו אותו, סטרו לו ואף חתכו אותו תוך שהם קוראים קריאות נגד לבנים ומקללים את הנשיא הנבחר דונלד טראמפ. את סרטון ההתעללות, שאורכו כחצי שעה, העלו הארבעה לאחר מעשה גם לאתר יוטיוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הסרטון נשמעים הארבעה צוחקים, ודנים באפשרות "לגאול מייסוריו" את קורבנם בעוד הצעיר הקשור נשמע נאנח מכאבים. לדברי השוטרים, הארבעה נעצרו מאוחר יותר בשל מעורבות באירוע אלים אחר, ונקשרו לאירוע המזעזע באמצעות הסרטון אותו העלו. הקורבן עדיין מחלים בבית החולים מהפציעות הפיזיות, כמו גם מהטראומה שעבר.

"זה מחליא", אמר מפקד המשטרה בעיר אדי ג'ונסון. "זה מעשה אכזרי, ששודר לצפיית העולם כולו. זה גורם לך לתהות מה גורם לאנשים להתנהג למישהו בצורה כזו. אני שוטר כבר 28 שנים וראיתי דברים שעדיף לא לראות לעולם - וזה עדיין מדהים אותי שאני יכול להיתקל בעוד דברים כאלה".

לדברי השוטרים, גביית העדות מקורבן ההתעללות ארכה קרוב ללילה שלם, שכן הוא התקשה לתקשר לאחר הטראומה שחווה. במשטרה צפויים להגיש כתבי אישום נגד ארבעת המתעללים - שני גברים ושתי נשים - כבר ביממה הקרובה.