טרגדיה בארה"ב: בת 6 מתה לאחר שאחיה הצעיר ירה בה בשוגג

שני הילדים שהו במכונית המשפחתית ללא השגחת מבוגר, כאשר בן הארבע נטל אקדח שהיה מונח בהישג ידו וירה בטעות בראשה של אחותו, שנפצעה אנושות ומתה בהמשך מפצעיה. "הלבבות שלנו שבורים"

מילי דרו קלי
מילי דרו קלי | צילום: פייסבוק

מילי דרו קלי, בת 6 ממדינת ג'ורג'יה שבארה"ב, מתה השבוע מפצעיה, ימים ספורים לאחר שאחיה בן ה-4 ירה בה בטעות. לאחר התקרית פונתה הילדה לבית חולים באטלנטה, שם נלחמו על הרופאים על חייה אך כעבור כמה ימים נאלצו לקבוע את מותה.

תקרית הירי התרחשה כאשר מילי ואחיה הצעיר היו במכונית, שחנתה מחוץ לבית המשפחה. אמם הייתה אף היא בתוך הרכב, אך יצאה החוצה כאשר לא הצליחה להניע את הכלי. על פי המשטרה המקומית, בזמן שהאם הייתה מחוץ למכונית, הילד נטל את האקדח שהיה מונח בהישג יד, טען אותו בשוגג ופגע בראשה של אחותו. גורמי החוק במדינה החליטו שלא להגיש אישומים במסגרת הפרשה, ונפתח קמפיין מימון המונים לטובת גיוס סיוע כספי למשפחה, שהצליח לגייס עד כה כ-35 אלף דולרים.

"הלבבות שלנו שבורים", סיפר גארי גולדג', שריף מחוז פולדינג. "אנחנו מקווים שאלוהים יספק נחמה למשפחה במהלך התקופה הקשה הזאת". עוד הדגיש השריף את החשיבות באחזקת כלי נשק תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות, הרחק מהישג ידם של ילדים.