אחרי הקורונה, בסיישל מתכננים: אי פרטי לישראלים בלבד

בשל המצב הבריאותי הטוב במדינת האיים ובארץ, בחודש הבא יחודשו הטיסות בין המדינות. במרחק של 6 שעות טיסה, אי שם באוקיינוס ההודי, נוכל ליהנות מחופשה - מבלי להתערבב עם נופשים מרחבי העולם

זמן צפייה: 02:51

בנמל התעופה ממשיכים בהיערכות לחידוש הטיסות היוצאות. באיי סיישל הודיעו שיקצו אי מיוחד לישראלים בלבד, כך שאם תרצו לצאת לחופשה מבלי להתערבב עם אנשים אחרים מרחבי העולם - זה המקום בשבילכם.

המרחק בין ישראל לאי הוא קצת יותר מ-6 שעות טיסה. גודלו של האי הפרטי רק 450 קמ"ר - כלומר כשליש מהאי היווני רודוס. המיקום, אי שם באוקיינוס ההודי, בין אסיה לאפריקה. מזג האוויר טרופי, יש בו רק מלון אחד והכניסה לאי - אחד מתוך 155 האיים של רפובליקת סיישל, תותר בקרוב, כאמור, לישראלים בלבד.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

רה"מ לחמינאי: מי שמאיים על ישראל בהשמדה ימצא עצמו בסכנה דומה

צרפת: פועלים עם מדינות נוספות כדי למנוע מישראל סיפוח חלקי

בקשת נתניהו נדחתה: מחויב להתייצב לפתיחת משפטו ביום ראשון

אי לישראלים בלבד
אי לישראלים בלבד

מאז שקורונה יצאה מסין, אי שם בחודש פברואר, ועד היום, בכל איי סיישל נרשמו 11 חולים בלבד ואפס תמותה. כבר שבועות רבים שאין שם אף חולה חדש. במדינה שמתפרנסת בעיקר מתיירות אין ברירה אלא להפריד איים למדינות שונות.

בגלל המצב הבריאותי הטוב בסיישל והמצב הטוב בישראל יחודשו ביוני הטיסות בין תל אביב לסיישל. חברת התעופה הלאומית כבר הגישה את כל הבקשות לשתי טיסות בשבוע לאי הזה, האי סילואט. עכשיו השאלה היא האם הישראלים שכל כך מתגעגעים לנופש, שלווה ולניתוק יסכימו לנפוש כשמסביבם רק עברית.