אמו של הדי-ג'יי שנרצח במקסיקו: "לא התעסק בשום דבר מסוכן"

ג'נט, אמו של רונן דהאן שנורה למוות ע"י חמושים שפרצו למסיבה בה תקלט במטרה לשדוד כסף, אמרה לחדשות 13 כי לבנה לא הייתה מעורבות בפלילים. "היה לו ראש למוזיקה; כולם אהבו אותו"

זמן צפייה: 04:56

ג'נט דהאן, אמו של הדי-ג'יי רונן דהאן, (perplex) שנרצח אתמול במסיבה במקסיקו, אמרה היום (ראשון) לחדשות 13 כי בנה לא היה מעורב בפלילים. "הוא לא פחד מכלום, היה לו ראש של מוזיקה, ראש נקי. הוא לא התעסק בשום דבר מסוכן", סיפרה.

בדבריה ביקשה ג'נט סיוע מהמדינה, ואמרה: "משרד החוץ, אשמח לעזרתכם. אני אלמנה וחסרת אונים. נודע לנו אתמול דרך התקשורת, אף אחד לא מסר לנו דבר. המשרה הגיעה בשלב מאוחר יותר ואישרה - איבדתי את הבן שלי".

[brightcove_iframe video_id='news-abroad-20190630-1059' autoplay='0' credit='' desc='אימו של רונן דהאן מספרת על בנה' kid='1_p1ru2hgb' duration='35'']

לכתבות נוספות בחדשות 13:

"הצליח ברחבי העולם": הדי-ג'יי הישראלי רונן דהן נרצח במקסיקו

עריק ראשון מהעבודה: יאיא פינק הצטרף למפלגה של ברק

מיליונים מכספי המסים: נחשפה עלות שיפוץ ביתם של הארי ומייגן

כמו כן, סיפרה ג'נט כי הייתה בקשר עם בנה עד ליום לפני שנרצח: "הוא אמר שהוא נוסע לאיזה עיירה לתקלט ושייצור איתי קשר משם. הוא התקשר אליי בכל יום. בפעם האחרונה אמר - 'זהו, יש לי פה עוד שתי מסיבות, ואני חוזר לארץ'. אתמול לא שמענו ממנו כל היום, אמרתי לעצמי שהוא בטח עסוק, הוא מתקלט. לא חשבתי, לא תיארתי לעצמי דבר כזה".

רונן דהאן, מקסיקו, די ג'יי
רונן דהאן, הדי-ג'יי הישראלי שנרצח במקסיקו

ג'נט סיפרה גם על משפחתו של בנה, ואמרה: "הוא התחתן בשבדיה ויש לו שני בנים. הוא התכוון לסיים את סיבוב ההופעות ולהצטרף אליהם - ואז לחזור".

אתמול, כזכור, הותר לפרסום כי רונן דהאן , נרצח בעת שתקלט במסיבה בעיר טיירה בלנקה שבמקסיקו. לפי דיווחים בכלי תקשורת מקסיקניים, הדי-ג'יי, בן 45 מאזור חיפה, נורה בשוגג כתוצאה מירי הקשור במלחמות הקרטלים במדינה. בירי נהרגו ככל הנראה ארבעה בני אדם נוספים, ונפצעו שישה. לפי דיווחים במקסיקו, הרשויות כבר החלו בתהליכים בין-לאומיים להעברת גופתו של ההרוג לארץ.

ג'נט דהאן אמא של רונן התקליטן שנרצח במקסיקו
ג'נט דהאן אמא של רונן התקליטן שנרצח במקסיקו | צילום: חדשות 13

בתקשורת המקומית במקסיקו דווח כי באזור השעה 06:30 בבוקר נכנסו חמושים למסיבה בעיר טיירה בלנקה במדינת סן לואיס פוטוסי במטרה לשדוד את המארגנים. הם דרשו את הכספת, וכשסורבו פתחו בירי על כול הנוכחים.

אמילי בן חמו, בת דודתו של דהן, סיפרה אתמול: "הוא היה יוצר ואמן של מוזיקה אלקטרונית במשך המון שנים. הוא עבד בכל המסיבות הגדולות והידועות ביותר - ברזיל, יפן, מקסיקו. בכל מקום שיש בו מסיבות נחשבות. הוא התחיל מגיל מאוד צעיר, מגיל 16-17 הוא כבר היה בתחום".

"אתמול דיברנו בפעם האחרונה", שחזרה. "היום בבוקר אמא שלו דיברה איתו, שלשום היה לו יומולדת. הוא סיפר שהוא עוד מעט מגיע למסיבה. הוא מאוד נהנה מהעבודה שלו, מאוד אהב אותה. מאוד העריכו את המוזיקה שלו בארץ אבל המרכז היה בחו"ל. למרות שהוא מאוד הצליח בכל רחבי העולם הוא תמיד חלם לבוא לארץ ולהצליח פה".