"זה חלום": המוזיקאי מאבן יהודה שמועמד עם להקתו לזכייה בגראמי

אורי נפתלי הישראלי בדרך לפרס הנחשב ביותר בתעשיית המוזיקה בעולם, ובעוד כחודש יתמודד אלבומו בקטגוריית אלבום הבלוז המודרני הטוב ביותר של השנה. "רק להיות מועמד זה כבר ניצחון"

זמן צפייה: 02:35

בעוד כחודש יעשה המוזיקאי הישראלי, אורי נפתלי, את דרכו עם הגיטרה לטקס הגראמי שבלוס אנג'לס ויתמודד ביחד עם להקת הבלוז שלו על הפרס היוקרתי. נפתלי שמאבן יהודה במקור, הוא הגיטריסט של  להקת "סאות'רן אווניו", שאותה הקים. אחד האלבומים של הלהקה מועמד לזכייה בקטגוריית אלבום הבלוז המודרני הטוב ביותר של השנה.

"אנחנו כולנו בשוק, זה חלום", אמר נפתלי. "בחיים לא חשבתי שנגיע לזה כל כך מהר תוך כמה שנים. אבל יש לי שמירה מלמעלה. מועמדים אחרים מאוד טובים, אבל בגראמי – גם רק להיות מועמד זה כבר ניצחון".

עוד בחדשות 13 >>

מדוע המדינה מערימה קשיים על אמהות יחידניות שיוצאות לעבוד?

אין כפל הנחות: הנכים שמגיעים לגיל פרישה – ומפסיקים לקבל קצבה

40 אלף תביעות וכמיליארד ש"ח: מי ישלם על נזקי הסופה הקשה?

להקת הבלוז של אורי נפתלי, המועמדת לגראמי
להקת הבלוז של אורי נפתלי, המועמדת לגראמי | צילום: concord records

נפתלי הלך אחר החלום שלו והגיע לממפיס, בירת הבלוז העולמית, שם הקים את הלהקה. "אשתי היא הזמרת ואחותה היא המתופפת, ויש לנו קלידן ובסיסט פה מממפיס. כולם פה אמריקאים, אני הישראלי היחידי, אבל הם יודעים הרבה על ישראל. אשתי טיריני הייתה בישראל כבר פעמיים", סיפר.

אורי נפתלי, שהוא ולהקתו מועמדים לגראמי
אורי נפתלי, שהוא ולהקתו מועמדים לגראמי | צילום: bleus kitchen england

פרס הגראמי הוא הפרס הנחשב ביותר בתעשיית המוזיקה בעולם. "אני האמנתי תמיד באורי. לא חשבתי שזה יגיע לזה אבל ואללה הילד עשה את זה", אמרה סבינה נפתלי, אמו של אורי.