לא רק אצלנו: גל חום צפוי ברוב המדינות בארה"ב בסוף השבוע

כשני שלישים מהמדינות צפויות לסבול מטמפרטורות חריגות לעונה, שעלולות להגיע עד ל-46 מעלות בוושינגטון. הרשויות מתכוננות ונוקטות אמצעי זהירות, וגורמי רפואה מזהירים מפני הסכנות

גל חום באירופה
זמן צפייה: 02:01
גל חום צפוי לפקוד את ארצות הברית בסוף השבוע הקרוב. על פי התחזיות, כשני שלישים מהמדינות יסבלו מעומס חום, כאשר בוושינגטון צפויות הטמפרטורות להגיע עד ל-46 מעלות צלזיוס. בחוף המזרחי החלו הרשויות המקומיות לנקוט אמצעי זהירות. גורמי הרפואה במדינה מזהירים מפני סכנות של מכות חום והתייבשויות. בניו יורק הוקמו תחנות קירור. זאת, בצל אזהרת גורמי הבריאות כי החום במדינה יהווה סיכון. על פי התחזיות, ייתכנו כמעט 42 מעלות באזור. לכתבות נוספות בחדשות 13: ברק על הדיווחים אודות קשריו עם אפסטין: "עלילת דם מתועבת" התחזית: ירידה ניכרת בטמפרטורות; בשבוע הבא: התחממות נוספת אב אחד החשודים באונס הקבוצתי בקפריסין: "התיירת הייתה שיכורה"
אנשים בחוף הים בקליפורניה
אנשים בחוף הים בקליפורניה | צילום: רויטרס
מקום שבו יהיה חם אפילו יותר הוא וושינגטון הבירה, שם צפויות הטמפרטורות לטפס עד 46 מעלות צלזיוס. גל החום צפוי להגיע גם מערב, כאשר גם תושבי דטרויט ושיקגו צפויים לסבול ממנו. מזג האוויר השרבי צפוי להימשך עד תחילת השבוע הבא, והוא יגיע גם לקנזס, נברסקה, איווה, מיזורי, אוקלהומה ואילינוי. בחלקים מהמדינות הללו, הטמפרטורות עלולות לטפס ולהגיע ל-45 מעלות.