בצל סכסוך עם פושעים מקומיים: העבריין גלעד בן שלמה חוסל בפנמה

המקורב לארגון הפשע של מיכאל מור עבר למדינה לפני כמה שנים, ולפי ההערכות הוא נורה למוות ברחובות פנמה סיטי לאחר שהיה מעורב בפעילות של גורמים פליליים. המשטרה מנסה לאתר את היורים

זמן צפייה: 02:09

גלעד בן שלמה בן ה-32 הוא העבריין המקורב לארגון הפשע של מיכאל מור שחוסל היום (שישי) בפנמה. על פי ההערכות, החיסול אירע על רקע סכסוך עם עבריינים מקומיים. בן שלמה עבר לפנמה לפני כמה שנים ומאז היה מעורב לכאורה בפעילות של גורמים פליליים.

בד בבד, המשטרה המקומית ממשיכה בחקירת האירוע, שהתרחש סמוך למרכז מסחרי בבירה פנמה סיטי, ומנסה לאתר את האחראים לירי. מוקדם יותר, ממשרד החוץ נמסר כי המקרה מוכר וכי המשרד מסייע בהעברת הגופה לקבורה ישראל, ונמצא בקשר עם משפחתו של ההרוג.

לעוד כתבות בנושא:

עבריין ישראלי המקורב למיכאל מור חוסל בפנמה

הרכב מתפוצץ באמצע הכביש: תיעוד החיסול סמוך לאור יהודה

חיסול באור יהודה: גבר המזוהה עם עבריין מוכר נהרג מפיצוץ רכב

גלעד בן שלמה, שנורה למוות בפנמה
גלעד בן שלמה, שנורה למוות בפנמה | צילום: החדשות 13

כזכור, לפני כשבועיים גבר בן 37 נהרג מפיצוץ רכב בכביש 412, סמוך לכניסה לאור יהודה, ככל הנראה בעקבות מטען שהוטמן ברכבו. ההרוג היה מזוהה גם הוא עם אנשיו של מור, ועל פי הערכה, הוא היה שייך לארגון הפשע שלו.

המחוסל עבר לפני כמה חודשים לשכונה חדשה באור יהודה, ולאחרונה היה מסוכסך עם עבריינים מהסביבה. צוות מד"א שהגיע למקום מצא את הגבר ללא רוח חיים וקבע את מותו במקום.

דיווח: עבריין ישראלי המקורב למיכאל מור חוסל בפנמה
דיווח: עבריין ישראלי המקורב למיכאל מור חוסל בפנמה | צילום: החדשות 13

פרמדיק מד"א סיפר: "הגענו במהירות למקום וראינו רכב מפורק, בתוך הרכב ישב גבר בשנות השלושים מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו". כביש 412 נחסם זמנית לתנועה ממחלף שפירים לצומת סביון בשני הכיוונים בעקבות האירוע.