אזק את ידיה - ושלף טבעת: הזוגות שמציעים נישואין בחטיפה מדומה

אופנה חדשה ברוסיה מציעה חגיגות חתונה וימי הולדת שמתחילות בפלישה דרמטית של "יחידה מיוחדת" לאירוע ובלקיחת החוגגים כבני ערובה - ומסתיימות ברגע מאושר. "הלב מזנק, ואז נרגע"

זמן צפייה: 02:01
כוחות מיוחדים פושטים על רכב, ובמקרה אחר מטיחים את הנוסעים על הפגוש במה שנראה כמו מעצר דרמטי. אך פתאום הסיטואציה תופסת תפנית – זו בסך הכול הצעת נישואין. מארגן המתיחות, סרגיי רודקין, סיפר על הבחירה המשונה שעיצבה את הרגע המרגש: "זה באמת קצת קיצוני - אבל רגשות זה דבר חיובי. בהתחלה זה מעורר את כולם, ואז הם פשוט נהנים. הלב מזנק, ואז נרגע. מה עוד עושים בחתונה?". כתבות נוספות בחדשות 13: החתן התאשפז שלושה ימים לפני החתונה – והחגיגות התקיימו בביה"ח "הכי נכונים שיש": יום החתונה המרגש של חזאי חדשות 13 ובן זוגו החתן התאשפז שלושה ימים לפני החתונה – והחגיגות התקיימו בביה"ח
חתונה בהפתעה
חתונה בהפתעה | צילום: חדשות 13
המתיחות המאורגנות הללו הן אופנה של ממש שתופסת תאוצה ברוסיה. אנשים רוצים להוסיף ריגוש לרגעים הגדולים של חייהם, להצעות נישואין, לחתונות ולימי הולדת. לשם כך, הם מזמינים יחידת עילית חמושה שתבצע פלישה – לא אמיתית כמובן. הצוות המאומן מורכב משוטרים לשעבר, כולם מנוסים מאוד: "אנחנו עובדים בעיקר בקולנוע, יש לנו פעלולנים ופירוטכניקאים", מספר רודקין.
חתונה בהפתעה
חתונה בהפתעה | צילום: חדשות 13
האירוע אמנם מבהיל למדי, אך אין סיבה לדאוג. צוות המתיחות פועל בשיתוף עם פסיכולוגיים, ולדבריהם, עד כה אף אחד לא חטף התקף לב.