התרגשות בממלכה: מייגן מרקל ילדה בן בכור

ארמון בקינגהאם הודיע כי לפנות בוקר נכנסה הדוכסית לחדר לידה עם בעלה, הנסיך הארי, אך לא הסגירו את מיקום בית החולים. בנם הראשון נולד במשקל של כשלושה קילוגרמים

זמן צפייה: 02:05

ארמון בקינגהאם הודיע כי לפנות בוקר (שני) נכנסה הדוכסית מסאסקס מייגן מרקל לחדר לידה, מלווה בבעלה הנסיך הארי, וילדה את בנה הראשון. משפחת המלוכה, ששמרה על פרטי ההיריון בסוד, לא הסגירה באיזה בית חולים התקיימה הלידה, אך ציינו כי התינוק נולד במשקל של כשלושה קילוגרמים.

"אני מתרגש לבשר שלמייגן ולי נולד תינוק מוקדם הבוקר", סיפר הנסיך הארי לכלי התקשורת. "התינוק בריא, ושניהם מרגישים בסדר גמור. זאת החווויה המדהימה ביותר שיכולתי לדמיין, מה שנשים עושות הוא בלתי נתפס, ואני אסיר תודה על כל האהבה והתמיכה שאנו מקבלים".

נשיא המדינה ראובן ריבלין בירך את הזוג בחשבון הטוויטר שלו. "ברכות חמות לדוכס ולדוכסית מסאסקס לרגל לידת בנכם הבכור. הארי ומייגן, בשם כל עם ישראל, אני ונחמה שולחים לכם חיבוק גדול ואת מיטב ברכותינו. מזל טוב!"

בחודש שעבר, הגיעה מרקל מלונדון לניו יורק למסיבה הנחשקת ביותר בעיר - ה"בייבי שאוור", מסיבה לכבוד הולדת התינוק הצפויה, שארגנו לה עורכת הדין הבין לאומית אמל קלוני והטניסאית סרינה ויליאמס.

שמחה בבית המלוכה: מסיבת טרום הלידה היוקרתית של מייגן מרקל

מייגן מרקל, קייט מידלטון, הארי וויליאם
מייגן מרקל, קייט מידלטון, הארי וויליאם | צילום: גטי אימג

המסיבה, שהתקיימה בפנטהאוז של מלון "מארק" היוקרתי שבמנהטן, הייתה רק הדובדבן שבקצפת של חמישה ימי פסטיבל היריון שכללו ארוחות עם חברות, גיחה לפולו בר המבוקש וארוחת ערב עם מרקוס אנדרסון, מי שהכיר בין הארי למייגן. החברים ביונסה וג'יי זי נעדרו מהחגיגות, אך שלחו איחולים מצולמים על רקע דיוקן מלכותי של מייגן. מי שבלטה בהיעדרה הייתה הדוכסית קייט, אשתו של הנסיך ויליאם, שעל פי השמועות, היחסים בינה לבין גיסתה מייגן עכורים.

היו גם מי שהרימו גבה נוכח פסטיבל החגיגות, ועלתה השאלה אם מדובר בשבירת הפרוטוקול המלכותי. עוד ביקורת הופנתה כלפי מטוס הסילון הפרטי שהביא את הדוכסית למולדתה, שעלותו עמדה על כמאה אלף דולרים לכל כיוון. מארמון קנסיגנטון נמסר כי כל העלויות מומנו באופן פרטי.