להתעורר עם השמש: מצאנו לכם את תצפית הזריחה המושלמת בכינרת

אם אתם אנשי בוקר (וגם אם לא), יפעת חן כהן השכימה קום ויצאה לצלם את הזריחה מהתצפית המושלמת שתציג את כל הכינרת במלוא הדרה. שימו ווייז

מצפה אורון. צילום: יפעת חן כהן

מצפה אורן בטבריה הוקם לזכר סמ״ר אורון שאול, חייל מהיישוב פורייה עילית הסמוך, שנפל במבצע צוק איתן בשנת 2014. המצפה היפהפה נמצא ממש בכניסה ליער שוויץ, והוא מקום מושלם לפיקניק רומנטי, המאפשר את אחת התצפיות הכי יפות ומרשימות לכנרת, בעיקר בזריחה.

מצפה אורון. צילום: יפעת חן כהן
מצפה אורון. צילום: יפעת חן כהן

המצפה הוא חלק מיער שוויץ בטבריה, ובו פינות חמד ונקודות תצפית יפות. קהילת יהודי שוויץ לקחה חלק בנטיעת היער ומכאן שמו. החלקים הגבוהים ביער מגיעים ל- 400 מטרים מעל פני הכנרת, ומהם נפרשת מניפת נוף אל הכנרת, הגולן, הרי הגליל והחרמון. ביער יש דרך נוף יפה שניתן לעשות ברכב או רגלית, עם חניונים מסודרים לאורכה, משחקיות לילדים, נקודות יפות לפיקניק ומסלולים.

כתבות נוספות ב-Mood

יער שוויץ. צילום: יפעת חן כהן
יער שוויץ. צילום: יפעת חן כהן
צילום: יפעת חן כהן
צילום: יפעת חן כהן

אחרי התצפית, ואם הפיקניק לא השביע אתכם, תוכלו לעצור באחד משני המקומות הקסומים והמומלצים שנמצאים כ- 10 דקות מיער שוויץ ומצפה אורון:

1. עגלת קפה ארתור

במיקום הנפלא, חצר כנרת, נמצאת עגלת הקפה עם הנוף הכי יפה בארץ לכנרת. בעגלה מגישים כריכים, סלטים, אסאי, בורקס, משקאות חמים וקרים, ובשעות אחר הצהריים גם פיצות שף חמות וטעימות מהתנור. לפרטים חפשו ארתור קפה בווייז.

2. זוזה פטיסרי Zuza

בית קפה-מעדייה בקיבוץ כנרת שאידיאלי למשפחות, אך גם רומנטי ונעים. בפטיסרי מגישים מאפים וכריכים משתנים, עוגיות ועוגות, קפה מעולה, קינוחים מושחתים, קרואסונים מיוחדים ועוד. המקום כשר חלבי ללא תעודה אך סגור בשבת. חפשו זוזה פטיסרי בווייז.

יפעת כהן היא בלוגרית טיולים ואוכל, אינסטגרמרית וצלמת

האינסטגרם של יפעת

טו באב באנר בתוך אייטם