חברת אל על מתגייסת להטסת משפחות החטופים למפגשי הסברה בחו"ל

אל על הקימה מערך ייעודי לתמיכה בפעילות המסייעת למטה החטופים בדגש על הטסת קרובי המשפחה ונציגיהם למדינות שונות ברחבי העולם לסיוע במאמצי השחרור של החטופים. לדברי ירום ודיש, סמנכ״ל בכיר מכירות ותיירות באל על: ״סיפורה של אל על שזור בסיפורה של המדינה"

אופיר ויינברג בת משפחתו של החטוף איתי סבירסקי
אופיר ויינברג בת משפחתו של החטוף איתי סבירסקי | צילום: Maiell Duo

חברת אל על ממשיכה לסייע למשפחות החטופים ומתגייסת להטסתם למפגשים דיפלומטיים בחו״ל ונסיעות הסברה

חברת אל על פועלת לסייע למטה משפחות החטופים בשעתן הקשה במאמצים להשבתם ארצה. במסגרת זו החברה הקימה מערך ייעודי בראשות ירום ודיש, סמנכ”ל בכיר מכירות ותיירות באל על, לתמיכה בפעילות המסייעת למטה החטופים בדגש על הטסת קרובי המשפחה ונציגיהם למדינות שונות ברחבי העולם לסיוע במאמצי השחרור של החטופים הנמצאים בשבי החמאס כבר חודש ימים וכן למטרות הסברה והעלאת המודעות בעולם.

עד כה הטיסה אל על עשרות נציגי משפחות לפעילויות שמאורגנות מטעם מטה משפחות החטופים, בין השאר לצפון אמריקה ולבירות אירופה ובהן פריז, מדריד, בריסל, וינה, קופנהגן ואמסטרדם.
במסגרת זו נפגשו נציגי המשפחות עם בכירים בממשלות, ב-OECD, בקהילות היהודיות, באונסק"ו ועם בכירים נוספים וקיימו מפגשים עם עיתונאים להגברת התהודה התקשורתית והעלאת המודעות לקידום שחרורם של החטופים.

A06d320c 85ef 43da B42c 5f7558
אופיר וינברג בת משפחתו של החטוף איתי סבירסקי, שני ומאי ירושלמי אחיותיה של עדן ירושלמי במפגש עם מזכ״לית אונסק״ו אודרי אזולאי במטה העולמי של הארגון | צילום: Maiell Duo

 

כתבות נוספות ב-mood:

 

75 שנה של שותפות במאמץ הביטחוני

לדברי ירום ודיש, סמנכ״ל בכיר מכירות ותיירות באל על: ״סיפורה של אל על שזור בסיפורה של המדינה. לאורך 75 שנים אל על הייתה ועודנה שותפה במאמץ הביטחוני ובכלל זה במבצעים רגישים ומשימות מורכבות. אנו נושאים תפילה כי המאמצים שלנו יישאו פרי ונוכל לראות את כל החטופים שבים במהרה הביתה״.

ממטה המשפחות להחזרת החטופים והנעדרים נמסר: ״אנו מודים לחברת אל על שעומדת לצד המשפחות בשעתן הקשה ביותר. אל על נרתמה לסייע במאמץ הדיפלומטי וההסברתי הבינלאומי לשחרור החטופים. הטסת נציגים של המשפחות והמטה לכל העולם מאפשרת להביא את הסיפור של כל חטוף וחטופה למקבלי ההחלטות ולקדם את שחרורם.״

Whatsapp Image 2023 11 07 At 1
אופיר ויינברג בת משפחתו של החטוף איתי סבירסקי במפגש עם התקשורת | צילום: Maiell Duo