סוף לכאבי הראש: אפליקציית טריפלן החדשה תבנה עבורכם טיול בלחיצת כפתור

מסלול טיול יומי, ניווט ורכישת כרטיסים ב-150 יעדים מתויירים בעולם. חברת טריפלן השיקה את האפליקציה החדשנית והחכמה שלה שמתאימה את עצמה למטיילים

זמן צפייה: 02:53

חברת הטרוול-טק הישראלית טריפלן (Triplan), השיקה פלטפורמה חכמה לתכנון טיולים הכוללת מערכת WEB ואפליקציה. המערכת לוקחת בחשבון את מספר ימי הטיול, מיקום המלון ושאר מאפיינים ובונה עבורכם את המסלול המתאים ביותר להרכב הנוסעים הספציפי. בנוסף, מאפשרת Triplan רכישת כרטיסים לאטרקציות והאתרים השונים המוצעים למשתמש, כמו גם ניווט המסלול כולו.

אפליקציית טריפלן
אפליקציית טריפלן

 

כתבות נוספות ב-mood תיירות

 

איך זה עובד?

המערכת, שפעילה כיום ב-150 יעדים מתויירים ובשמונה שפות שונות (כולל עברית), מציגה למשתמש המלצות לאטרקציות, אתרים, פעילויות ומסעדות על גבי מפה אינטראקטיבית, בזמן אמת, על בסיס חוכמת ההמונים וידע של מומחי תוכן מתחום התיירות, ובהתאמה לתאריכי הטיול שהזין המשתמש במערכת.

המשתמש יכול לבצע הזמנות לכל אחד מהאתרים והאטרקציות לאורך המסלול מבלי לצאת מהפלטפורמה, ומבלי לבזבז זמן במהלך הטיול, במחירים זהים למחירים באתרי ההזמנות הרשמיים, ובמקרים רבים אף בהנחות. כמו כן יכול המטייל לחפש ולהוסיף באופן עצמאי נקודות עניין ביעד, והמערכת תשזור אותן בתוך המסלול. לאחר השלמת התהליך המשתמש יוכל לנווט אל המסלולים באמצעות הממשק.

טריפלן החינמית זמינה דרך אתר האינטרנט, וכן בהורדת האפליקציה בחינם בחנויות האפליקציות.