חגיגה זוגית של אהבה כל השנה ולא רק ביום האהבה

דיויד עזרן יצא ללקט רעיונות מקוריים לזוגות שרוצים לחגוג את אהבתם בכל הזדמנות - חוויות שניתן להפתיע איתן את בן או בת הזוג

מתנה

 

1. סדנת ריקוד זוגית וסוחפת בסטודיו "לרקוד מהלב" בתל אביב

הריקוד הוא אקט אנרגטי ומשמח. יש בריקוד הזוגי ובמסרים הסמויים והגלויים הקיימים בו, דרך מקורית וחווייתית להעמקת הזוגיות, להכרת צדדים אחרים בבן או בת הזוג, שבירת מחסומים קיימים וריפוי זוגי.

בסטודיו "לרקוד מהלב" מזמינים זוגות אוהבים לדייט קסום בסטודיו בוטיקי רומנטי בו מקבלים טעימה מיוחדת ומהנה מעולם ריקודי הזוגות. סדנה זוגית שבקצה שלה ריקוד זוגי סוחף. סדנת ריקוד זוגית של שעה 240 ₪ ושעה וחצי 350 ₪.

סטודיו "לרקוד מהלב", בניין פנורמה תל אביב | www.levdance.co.il | 052-2235941

סטודיו ''לרקוד מהלב''
סטודיו ''לרקוד מהלב''

סטודיו ''לרקוד מהלב''

סטודיו ''לרקוד מהלב''

 

2. שומרים על הצבע בזוגיות בעזרתה של "צובעת האהבה" ליד ירושלים

דייט צבעוני עם מיטל חן-וייס המכונה "צובעת האהבה", אומנית ציור בצבעי גוף.

הזוג יחווה סשן של ציורי גוף מקוריים ומיוחדים ולאחר מכן יזכה לתיעוד צילום מקצועי בנוף הירושלמי. דרך הצבעים הזוגות יחוו ריפוי וקרבה, לטענתה של מיטל טיפולים זוגיים לא יוכלו לקלף מסכות כמו המפגש השובב בתוך הדמויות הצבעוניות בדייט הזוגי, כולל סשן צילומים בטבע ו-30 תמונות דיגיטליות ערוכות.

מיטל חן-וייס "צובעת האהבה" | 054-4562759 | Meitalhenweiss@gmail.com

''צובעת האהבה''
''צובעת האהבה''

''צובעת האהבה''

 

3. ארוחה זוגית רומנטית ומשחק לחיזוק הזוגיות עם השף שי מלדסי

 בעקבות הקורונה והמצב שבו אין מסעדות ומקום לחגוג בו, שפים רבים מקיימים ארוחות שף עד הבית, ארוחות ברמה של מסעדה בתוך המטבח הפרטי. השף שי מלדסי למשל יוצר ארוחות זוגיות רומנטיות באווירה נעימה ומשוחררת עם אוכל איכותי וברמה גבוהה.

בנוסף, השף שי מלדסי מכין שאלון מיוחד לבני הזוג, שאלון המתחיל בהתאמה של האוכל וההכרות עם מה שכל אחד אוהב. במהלך הארוחה ישנו משחק לחיזוק הזוגיות: אמת או חובה, מי צוחק ראשון, ניחושים בפנטומימה ועוד שאלות זוגיות. ארוחת שף הכוללת שתי מנות ראשונות, שתי עיקריות ופלטת קינוחים, נעה בין 800 ₪ ל-1,200 ₪.

שי מלדסי | 050-2207437

ארוחה רומנטית עם השף שי מלדסי
ארוחה רומנטית עם השף שי מלדסי

ארוחה רומנטית עם השף שי מלדסי

 

4. מארז האהבה של נוי

מה דעתכם לפנק את האנשים שחשובים לכם בפירות טריים, טעימים ואפילו חתוכים ומשולבים עם כל מיני פינוקים מתוקים אחרים? מיץ תפוזים סחוט טבעי, גבינה, פרלינים, מרציפנים, שוקולד צ'יפס ובקבוק יין משובח. קבלו את מארז האהבה של רשת "נוי השדה".

נוי הדס היא סיפור אהבה עם הטבע שלנו – דור שלישי של חקלאים, דואגת כיום לפרנסה עבור חקלאים רבים בארץ, מצפון ועד דרום, מטרתה להמשיך לטפח את החקלאות הישראלית עליה גדלה.

את המארז ניתן להשיג באתר האונליין של הרשת ובסניפים עצמם בעלות 290 ₪

מארז האהבה של ''נוי השדה''
מארז האהבה של ''נוי השדה''

 

5. שיתוף פעולה של מותג הממתקים Sweetweet וגוף התקשורת "ישראל בידור"

לרגל מיליון עוקבים באינסטגרם של "ישראל בידור" קבלו שיתוף פעולה שיצר את סוויטבוקס המיליון שנמכר במהדורה מוגבלת של 5,000 מארזים בלבד בחנות האונליין בלבד. עלות הסוויטבוקס היא 215 ₪ ותמצאו בו 30 מוצרים. החל משוקולדים, חטיפים, גומי, סוכריות והמון מוצרי חוויה בגרסת הסלבס כמו מגנטים, שאלון וארץ-עיר. בנוסף, הוחבאו במארזים 100 שוקולדים מוזהבים עם פרסים מטורפים כמו אייפון 12, סוני פלייסטיישן, שוברי קנייה ב-Adika, טרמינל X ועוד.

www.sweetstore.co.il

Sweetweet
Sweetweet

 

6. דודולנד - חנות ממתקים עפולאית שעושה מתוק בפה וחם בלב

חנות הממתקים "דודולנד" על שמו של דודו חן הטברייני שהפך עפולאי, מתהדרת בכך שהיא לא עוד חנות ממתקים רגילה בגלל שתי סיבות עיקריות: מתגאה שאצלה ניתן למצוא שוקולדים וממתקים מיוחדים שלא קיימים באף חנות אחרת. אבל יותר מכך, מעסיקה שתי נשים בעלות מוגבלויות שאורזות ומסדרות ובתקופה הזאת עובדות קשה-קשה לקראת פורים.

דודולנד | 053-9301122 | הנשיא 17 עפולה

''דודולנד''
''דודולנד''

 

7. חוגגים אהבה בג'מבו סטוק

רשת "ג'מבו סטוק" מציעה מתנות מלאות אהבה. בין מגוון המתנות של הרשת ניתן למצוא דובונים חמודים עם לבבות, ספלים עם כיתובים מיוחדים ועוד.

להשיג ברשת חנויות "ג'מבו סטוק" ברחבי הארץ ובחנות האונליין

www.jumbo-stock.co.il

''ג'מבו סטוק'', 15.90 ש''ח
''ג'מבו סטוק'', 15.90 ש''ח | צילום: יח''צ

''ג'מבו סטוק'', 5.90 ש''ח
''ג'מבו סטוק'', 5.90 ש''ח | צילום: יח''צ