משאירים מקום לקניות: מה באמת צריך לקחת כשאורזים מזוודה לחו"ל?

כל טיול מתחיל באריזה, מסופ"ש באילת ועד חודשיים במזרח. אבל האם אתם יודעים איך לארוז לחו"ל? הנה כמה עצות מעולות שיחסכו לכם מקום ומזוודות מיותרות

זמן צפייה: 00:47
הזמנתם מקום במלון? כרטיסי טיסה? יש לכם כסף זר? אז אפשר לומר שאתם מוכנים. עכשיו נשאר רק לארוז. בעצם הגעתם לחלק הקשה והמאוס. כדי להקל עליכם אספנו את כל הטיפים החכמים ביותר לאריזה שתקל עליכם את הטיול, תמנע מכם להיסחב עם תיקים מיותרים והכי חשוב - תשאיר לכם מקום לקניות.
  1. גלגלו את הבגדים שלכם לפני הכנסתם למזוודה. הגלגול חוסך מקום בצורה מדהימה ושומר עליהם מפני קמטים.
 
  1. Packing Cubes – אריזה יעילה מתחילה בחלוקה, ובתיקים האלו תוכלו להכניס את הדברים לפי סוג – הלבשה תחתונה בתיק הקטן, חולצות וסוודרים בבינוני ומכנסיים ונעליים בגדול. יעיל לחופשות קצרות.
 
  1. תכננו קדימה וארזו בגדים שהולכים עם בגדים אחרים, כך שתוכלו לשנות הופעה כל יום עם כמות מינימלית של בגדים. יעיל בעיקר בג'ינסים הכבדים ובנעליים.
 
  1. שימוש בשק כביסה יפריד את הבגדים המלוכלכים מהבגדים הנקיים שלכם ויעזור לכם לפרוק הכל בקלות כשתגיעו הביתה.
 
  1. השתמשו בנרתיק קשיח ומאורגן לתכשיטים שלכם כדי להימנע מהסתבכות אחד בשני.
 
  1. השאירו מקום לקניות. אם תמלאו לגמרי את המזוודה לא יהיה לכם איפה לשים את הקניות שלכם.
 
  1. הביאו לעליה למטוס תיק צד – יותר נוח לפתוח אותו ולהוציא ממנו דברים חשובים, כמו מחשב נייד, ספרים, מטען נייד לטלפון ועוד.
 
  1. בתוך התיק שימו פאוץ' קטן עם מוצרי היגיינה וטיפוח – מסטיקים, אספירין, טמפונים, גומיות לשיער וכל דבר שתצטרכו בשלוף כדי להרגיש בנוח.
 
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ