באיזה מלונות תמצאו הכי הרבה ישראלים בחגים?

המלונות הכי יקרים, הכי פופולרים והכי מוזרים שישראלים הזמינו לתקופת החגים - צפו ברשימה המלאה

זמן צפייה: 07:20

סקירת הזמנת המלונות שישראלים ביצעו לתקופת החגים, מצאה את העסקה היקרה ביותר בשווי 13,622 שקל ללינה באי סנטוזה בסינגפור.  את הבדיקה ביצע אתר השוואת המלונות הוטלס קומביינד שבדק את ההזמנות הכי יקרות, פופולריות ומוזרות בתקופה זו.

יעדים יקרים

המלון בסנטוזה נקרא Hotel Michael המציע חדרים דו מפלסיים המאפשרים ללון מתחת לגובה פני הים, בחדר עם קיר שקוף המשקיף למעמקי האוקיינוס, קומת החדר העליונה מכילה בריכה פרטית. מלונות נוספים מהיקרים ביותר שהוזמנו לתקופת החגים הם Ritz בפריז בעלות של 11,193 שקל, מדובר במלון הוותיק במלונות ריץ בעולם המפעיל מסעדת שני כוכבי מישלן. במנהטן הוזמן מלון Plaza Athenee בעלות של 10,149 שקל. באמסטרדם שולמו 8,640 שקל על חדר במלון Grand Canal House Suites המכיל 11 חדרי ארוח בלבד, לכן גם מי שמוכן לשלם את המחיר מתקשה למצוא בו מקום פנוי.

יעדים יוצאי דופן

לדברי איל סגל מהוטלס קומביינד, "בסקירה שביצענו עלו גם מלונות ביעדים יוצאי דופן לישראלים ביניהם איי קוקוס, טריטוריה אוסטרלית באוקיינוס ההודי המורכבת משוניות שטוחות היוצרות קו חוף באורך של 26 ק"מ, כשהנקודה הגבוהה ביותר מתנשאת לגובה של 5 מטרים. במקום חיים 600 תושבים ולנופשים לא מומלץ לבנות על האטרקציות שמספק מלון ה-5 כוכבים היחיד שנמצא באי, המציע חווית ארוח האופיינית יותר לדירת נופש ללא ספא, חדר אוכל או בריכה. אך הטבע במקום מציע גן עדן בתולי.

מקומות חריגים נוספים שישראלים הזמינו בהם מלונות לחגים הם רפובליקת טג'יקיסטן הגובלת עם אפגניסטן, בעיר הבירה דושנבה יש מספר מצומצם של מלונות ברמת ארוח מערבית ונוהגים להתאכלס בהם קבוצות תיירים ולא מטיילים פרטיים. פדרציית סנט קיטס ונוויס, מדינה בים הקריבי המורכבת משני איים ונפוץ לבקר בה דרך שיט ספינות פאר מארצות הברית. סאו טומה ופרינסיפה, מדינה קטנה המורכבת משני איים השוכנת ממערב לאפריקה ומציעה ארוח במלון היוקרה היחיד בשטחה ברמת ארוח של 4 כוכבים.

היעדים הפופולריים ביותר

לפי נתוני ההזמנות המלונות הפופולריים בקרב ישראלים בחגים הם Radisson Blu בבוקרשט ו-Novotel Warszawa Centrum בוורשה. רוב המלונות הפופולאריים בקרב ישראלים הם ברמות ארוח של 4-5 כוכבים, מרביתם יקרים יחסית לתיירות המקומית באזורם וההוצאה הממוצעת של ישראלים ללילה בתקופת החגים היא סביב ה-100 דולר.

מלונות נפוצים נוספים שהוזמנו הם Hotel Bucharest בבוקרשט, Park Inn Alexanderplatz בברלין, Capital Coast Resort & Spa בקפריסין, Park Plaza Westminster בלונדון, Corinthia בבודפשט, Barcelo Royal Beach בבורגס, ו-Atrium Platinum ברודוס.

[brightcove_iframe video_id='mood_destination_guide_11' autoplay='0' credit='' desc='' kid='1_gjtwiajp' duration='58'']