דוד דביר על העונה החדשה של הישרדות VIP: "לא הייתי רעב, זה הכל בראש"

הכוריאוגרף של המדינה דוד דביר מגיע להשתלט על האי ומוכיח לכולם שגיל הוא רק מספר: "קודם כל אני מאוד אוהב ריאליטי. אני מאוד אוהב טבע, אני אוהב אתגרים. כמה נשאר לי בחיים עוד לעשות? אני צריך לחוות, לא?"

זמן צפייה: 05:03
דוד דביר בן ה-70 הוא המתמודד המבוגר ביותר שיצא אי פעם ל"הישרדות" ורגע לפני שכולנו נזכה לראות איך הוא התמודד מול הצעירים על האי, אברי וטלי הזמינו אותו לאולפן כדי לשמוע על החוויות ממקור ראשון. איך היה? הייתה חוויה נהדרת. נהניתי, אהבתי. יוצא מחר עוד פעם. בוא נלך צעד אחד קודם. למה? קודם כל אני מאוד אוהב ריאליטי. אני מאוד אוהב טבע, אני אוהב אתגרים. כמה נשאר לי בחיים עוד לעשות? אני צריך לחוות, לא? אתה זכור כשופט קשוח. גם שם היית קשוח? אני לא קשוח בכלל, אני אדם מאוד רגיש ונחמד. כשזה מגיע למקצוע שלי אני קשה. כמה זה בא לידי ביטוי שם, היכן שהכל אינטריגות ובריתות? אין לי מושג על מה את מדברת. אני בברית עם כולם.
דוד דביר
בברית עם כולם - דוד דביר | צילום: רשת 13
"שם לא מתגלחים ואתה לא רואה את עצמך במראה המון המון זמן" השיב דוד לתהייתו של אברי על הזקן שהצמיח. "לא היה לי מושג איך אני נראה ואני מאוד אסתניסט. כשהסתכלתי אני נבהלתי". אלא שמשהו גרם לו לחבב את הלוק ולהישאר איתו: "כשירדתי מהמטוס אשתי אמרה 'וואלה, זה מתאים לך, מוריד לך הרבה שנים, תישאר'. אמרה, קניתי, קיבלתי, מאז אני רק משפץ אותו".
דוד דביר
אסתניסט עם זקן - דוד דביר | צילום: רשת 13
צפית ב"הישרדות" לפני שלקחת בה חלק פעיל? אני בכלל אוהב אתגרים בטבע אז כן צפיתי. לא באופן אדוק, הייתי גם מורה עד שיצאתי לשם, שזה עיסוק מאוד אינטנסיבי. אני מבין שזה ערוך כמובן ולא רואים את מה שבאמת קורה שם אבל זה מאוד סיקרן אותי ונפל לי בול. אתה לא הבן 70 הטיפוסי מבחינת שמירה על הגוף. אתה עובד בזה כל הזמן, נכון? אני לא עובד בזה אני שומר על זה, כי מה שלא השגתי עד לפני 20 שנה אני לא אשיג אבל אני יכול לשמור על מה שהיה לי הכי טוב שאפשר. וזה עזר לך שם? מאוד עזר לי. אני גם עשיתי הכנה לפני שיצאתי. אם הייתי הולך לחדר הכושר פעמיים בשבוע, זה נהיה חמש פעמים בשבוע ויותר דברים שלא עשיתי, עשיתי. ידעתי שיהיו לי אתגרים ושאני יוצא עם אנשים בני 20 פלוס מינוס. איך הם ראו אותך? לא ספרו אותי ממטר. איך היה להיות רעב? לא הייתי רעב, זה הכל בראש. אתה זוכר טעמים אבל הגוף לא רעב באמת. בסוף בסוף הכי קשה היה לא להיות עם הנכדים. הנכדים והאישה והבנות, כמובן. המשפחה זה הדבר שהכי חסר אבל גם לזה מתרגלים. את יודעת שיש יעד סופי, זה לא לעד וזה מקל.
הישרדות VIP
הישרדות VIP - החל מה-02.05 בערוץ 13 | צילום: רשת 13
הריאיון מתוך "העולם הבוקר" עם אברי גלעד וטלי מץ, ימים א'-ו' ב-06:15, ערוץ 13  
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ