כל אחד עם הטקטיקה שלו: באיזה מחנה אתם?

במהלך העונות של הישרדות ידענו יריבויות בין שני שבטים, אבל כזאת - עוד לא היה. באיזה צד אתם?

זמן צפייה: 07:07

יריבויות בין שבטים במשחק כמו הישרדות זה משהו בלתי נמנע, ידענו יריבויות קשוחות בעונות קודמות אין ספק, אבל ביריבות כמו זו בין קפרה ואנטינג אנטינג לא נתקלנו.

כבר דובר ארוכות על היריבות ביניהם במהלך מועצות השבט השונות והפעם גיא מנצל את ההזדמנות ששני השבטים נמצאים במועצה ומנסה להבין מה עומד מאחורי היריבות הזו והאם היא ניתנת בכלל לגישור.

דוד מהצד שלו טוען שהם חמומי מוח שלא יודעים ללכת הלאה ולסלוח ולהקשיב להמשך. מנגד, המחנה של ליטל, ישראל ואסי טוענים שהמחנה של ירדן, עידן ודוד הם קרים, מתנשאים ומשחירים. ליטל בתגובה לדוד טוענת שהוא לא פחות חמום מוח ממנה. הויכוח בין המחנות הולך ומחריף כשדוד ואסי מתעמתים ודוד אומר לו: "אתה בכוח הזרוע ואני בכוח המוח" כשהוא מתכוון לכך שהאסטרטגיה שלהם במשחק שונה אחד מהשני - לטענתו אסי בוחר באלימות מילולית ודוד מצידו כשהוא רואה אלימות הוא נעלם ובשבט אנטינג אנטינג הוא הרגיש אלימות 24/7.

גיא מנסה להסית את הדיון ולבדוק האם מה שקורה בהישרדות זו מראה למה שקורה בחברה הישראלית. ישראל מספר על סיטואציות בחיים שהוא קוטלג בהן בשניות לפי סטיגמה שהוא מסוכן ומפחיד ואגרסיבי וככה הוא מרגיש גם במשחק. את אסי בוזגלו גיא שואל האם מדובר ב"מבחן בוזגלו" וגם אסי משתף על סיפור משפחתי שלו שקשור בסטיגמות.

 

כדי להכריע בסוגייה - בצד של איזה מחנה אתם? הצביעו עכשיו.

 

הישרדות VIP, רביעי ושבת אחרי החדשות בערוץ 13