מייק אפ במרקם פודרה קליל שמיטיב עם העור

התכשיר החדש של קליניק: מייק אפ במרקם פודרה יוקרתי שמיטיבה עם העור, מועשרת במינרלים, מסתירה פגמים ומאחידה את גון העור.

השמש מהווה אחד הגורמים הראשונים ליצירת עור יבש וקמטים, ולכן חשוב לשמור על עור הפנים עם מקדם הגנה גבוה. בדיוק לשם כך משיקה קליניק את Clinique SPF 30 Mineral Powder Makeup for Face – מייק אפ במרקם פודרה עם מקדם הגנה, המווסת ברק, מעניק מראה מאט לאורך שעות, עמיד בזיעה ובתנאי לחות. החדש של קליניק הוא מייק אפ במרקם פודרה קליל, יוקרתי ומשיי – תכשיר מושלם להגנת העור מהשפעות סביבתיות מזיקות ומהנזק של קרני UVA/UVB.
הפודרה מיטיבה עם העור, מועשרת במינרלים, מסתירה פגמים ומאחידה את גון העור. נוסחת התכשיר עמידה בזיעה ובתנאי לחות ומווסתת ברק והפרשות שומן לאורך היום כולו, להענקת גימור מאט, המשווה לעור מראה רענן וצעיר. מדובר בתכשיר מושלם לנסיעות המסייע בהגנה על העור. מתאים לשימוש כתכשיר בודד או מעל שני התכשירים החדשים של קליניק להגנה על עור הפנים בשמש: SPF 30 Mineral Sunscreen Fluid for Face ו-SPF 50 Mineral Sunscreen Fluidfor Face.
יתרונות המוצר: הרכב מינרלים מושלם – הרכב מועשר במינרלים ורכיבים כגון טלק וסיליקה המעודדים עור בריא ומאפשרים משיחה עדינה ונטולת פגמים. הגנה SPF30 מספקטרום רחב של קרני שמש – להגנה זו אחראים מסנן קרינה פיזיקלי ומסנן קרינה כימי. את שתי הטכנולוגיות לסינון קרינת השמש שילבה קליניק ליצירת הגנה SPF 30 מספקטרום רחב של קרני שמש הכולל קרני UVA/UVB. הבהרת העור – הפורמולה מסווה מיד פגמים שנגרמו מקרני השמש ליצירת עור קורן בגוון אחיד. חלקיקים המפזרים את האור מבהירים את מראה העור לקבלת גימור מאט עדין, שקוף וטבעי, מבלי להותיר מעטה לבן או ליצור אפקט מאופר מדי ודמוי מסכה. הפורמולה מעניקה טיפול ייחודי בפיגמנטים שעל פני העור להסוואת פגמים מיטבית המאפשרת לעור להיראות מעודן באורח טבעי.
עמידות לאורך זמן רב – הפולימרים שבפורמולה יוצרים שכבה דקה המעודדת עמידות לאורך היום כולו ומווסתת ברק והפרשות שומן. בנוסף נמנעת השפעת זיעה ולחות גבוהה על צבע הפודרה שנותר נאמן למקור למשך כל היום. המייקאפ במרקם פודרה מוצע באריזה צהובה ועגולה ובעלת שני מפלסים הכוללים אפליקטור ספוגית המיועד לתיקונים קטנים "על הדרך". יש להיעזר בספוגית להחלקת הפודרה על כל חלקי הפנים. יש להתחיל במרכז הפנים ולטשטש החוצה בקצות האצבעות. לתוצאת משיחה מושלמת, יש לטשטש היטב. נבדק לאלרגיה. 100% נטול בושם. אינו גורם לאקנה. נטול שומן. נבדק על ידי רופאי עיניים.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ