כמה דברים על איכות וצלליות

פלטת MORNING JAVA של Clinique, ממש קטנה וקומפקטית, היא נסגרת בקליק, והמכסה שלה כסוף ומבריק

מרקם המשיי והרך, הפיגמנט המושלם והעצמתי, והאריזה השיקית והיפהפיה, כיאה לאריזות של Clinique, הם כולם נהדרים ועושים את העבודה. הפלטה ממש קטנה וקומפקטית, רוחבה בסך הכל 10 ס"מ, היא נסגרת בקליק, והמכסה שלה כסוף ומבריק, עד כדי כך שהוא יכול לשמש כמראה, אבל אל דאגה, יש בה גם מראה גדולה בפנים! כל אלה הופכים את הפלטה למושלמת לנשיאה בתיק האיפור. בפלטת MORNING JAVA בסך הכל 4 צלליות, שמאד מחמיאות זו לזו ומשלימות זו את זו. בתוך הפלטה תמצאו גם שקופית עם הצעת איפור, תוך שימוש בכל ארבע הצלליות, וכמו כן, היא מגיעה עם שני אפליקטורים קטנים (ולא שימושיים, אם כי איכותיים) להנחת הצלליות.
הצלליות בפלטה, כאמור, כולן בעלות גוון חם, מהבהירה ועד הכהה, הן כולן מאד פיגמנטיות, הן מותירות אחריהן עוצמה של צבע בנגיעה קלה בלבד, והחלק הטוב ביותר הוא, שהן אינן סובלות מנשורת כלל! הן כולן בעלות גימור סאטן-מבריק, הצבע כה מרוכז והצללית כה איכותית, באמת שאין מקום לטעויות! השמאלית ביותר היא צללית ההארות של הפלטה, יש לה גוון קרמי בהיר אך חמים, והיא מבריקה קלות. אני מניחה אותה בדרך כלל בזוית הפנימית של העין, ולפעמים גם על עצם הגבה, והיא נותנת אור וזוהר מחמיא לאיפור. בימים שבהם אני בוחרת להשתמש בפלטה (וזה קורה די הרבה לאחרונה), אני גם משתמשת בה כהיילייטר, ומניחה אותה גם על עצמות הלחיים שלי, והיא נותנת לעור Glow מהמם שנראה ממש טבעי.
השלישית משמאל היא החתיכה של החבורה. מדובר בצללית בגוון זהב נטו. אם אי פעם דמיינתי בראשי איך צללית זהב צריכה להראות - אז ככה! היא כל כך יפה, שבא לי למרוח אותה על כל הפנים ולצאת, אבל אולי עדיף שלא. בכל אופן, בצללית הזו אני משתמשת לאיפור כל העפעף, ולפעמים אני גם מניחה אותה מתחת לקו הריסים התחתון, כי אני מרגישה שזה פותח את עין ומשדרג את האיפור.
הצללית הימנית ביותר היא החומה הכהה, גם היא יפהפיה אמיתית, ובה אני משתמשת בעיקר לתיחום: אני משתמשת בה לפעמים כאייליינר מלא, לפעמים אני מניחה אותר רק בשליש החיצוני של העין, ובעצם יוצרת "שליש אייליינר", ואני גם הרבה פעמים מניחה אותה בשליש החיצוני התחתון של העין, ממש בצמוד לקו הריסים התחתון, מה שמאריך את העין, ומקנה לה צורת שקד. ניתן להשתמש בה כמובן לאיפור השליש החיצוני של העין, ויצירת עין מעושנת וחתולית.
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ